Alte știri din fotbal
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
0
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
3
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
1
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
2
Știri din fotbal internațional
PSG și Luis Enrique încep negocierile » Se pregătește prelungirea contractului
0
Ce se întâmplă cu fanii lui PAOK care au supraviețuit tragediei din România » Decizia luată de medicii greci
0
„Lovitură în stomac!” » Ce a găsit un șofer grec la locul accidentului fanilor lui PAOK
0
Roșu stop: schimbare importantă în Serie A! » Decizia anunțată de Liga italiană pentru etapa din week-end
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Reghe doar il face pe Becali sa scoata mai multi bani din buzunar.. alti antrenori cu jucatorii astia dominau campionatul.. Steaua joaca la fel ca o echipa de retrogradare.. totusi e pe locul 2... :)))
Trebuie să rămână și să repare ce-a stricat, asta să-i fie pedeapsa.
Reghe e un antrenor slab! Cat timp preparatorul fizic s-a ocupat de pregatire , aceasta a avut rezultate. La intreruperea campionatului s-a vrut mare antrenor. A dus echipa in Turcia si a "rupt-o" in pregatire fizica de nu mai puteau aia sa mearga ! Rezultatul ? Echipa a cazut complet ! Vezi rezultatele inainte si dupa acel "stagiu".> Si un antrenor de copii stie ca la intreruperea campionatului se face o incarcare (usoara !) a bateriilor! Nu rupere ! Singurul vinovat e Reghe ! Habar n-are dar mai e si arogant! El cu "Memitza". Doi nesimtiti , aroganti ... si care habar n-au !!!
In publicatiile concurente scrie ca pe la federatie incep deja sa se caute caile legale pentru excluderea/dizolvarea din toate ligile a echipei lui gigi becali si inscrierea CSA in locul ei in prima divizie
Reghe, nu.i lasa, du.i la fund de tot..
dupa un 3-1 tot cu dinamo, la fel a spus, o sa vedeti ce o sa se intample la urmatorul meci cu dinamo, si am vazut 4-1, acum iar ne pune aceeasi placa, deci e clar, ne asteapta un 5-1 pentru dinamo
Abia aşteptaţi ...voi ăştia din peluzele penale ale Stelei să mai puneţi iarăşi limba spurcată pe ciolan dar nu mai apucaţi !!! Luaţi-vă de mână cu dinamoviştii grobieni ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Reghe e depasit de mult. Este inadmisibil sa aduci echipa sa joace in halul asta, intr-un campionat de desculti si faliti, in conditiile in care te lafai in bani, iar adversarii tai abia traiesc de pe o zi pe alta. Ce face Reghe se numeste nesimtire. Daca echipa asta, despre care nimeni nu mai stie ce e, ar fi avut suporteri adevarati in tribune si nu cateva zeci de insi rataciti, tentativa de antrenor pleca de mult
daca ramane Reghe.. va bazati doar pe Omenii... blaturi si arbitrii.. ca joc bun nu o sa aveti amatorul asta... ZERO idei de constructie.. pase cu fundasii.. si mingi lungi pe flancuri.. atat stie Reghe.. sa faca posesie si cornere :))
Zici ca e de admirat faptul ca nu lasa echipa la greu? Asta ar fi valabil daca greul nu ar fi provocat chiar de incompetenta si lipsa lui de profesionalism. Echipa merge prost pentru ca reghe nu stie sa antreneze, pentru ca titularii sunt desemnati in functie de cine e impresarul, pentru ca reghe isi umileste jucatorii la tv daca gresesc, pentru ca reghe are nevoie de mimi pe banca si de jiji sa ii dicteze schimbarile. Teoretic, daca reghe nu lasa echipa la greu, fcsb are antrenor pe viata, dar practic, s-ar putea sa nici nu conteze daca jiji pierde si la iccj procesul cu steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.