Alte știri din fotbal
Umăr la umăr înaintea sprintului final: Universitatea Craiova îi anulează ultima șansă lamentabilei Rapid și o egalează pe U Cluj
23
Daniel Niculae a venit la microfon și a făcut anunțul: „Îi dăm în judecată și vom câștiga”
0
Gâlcă l-a pedepsit pe Dobre că i-a contestat tactica, dar a mizat pe Keita, anchetat pentru accident mortal și fugă de la locul faptei
4
Mehmet Topal, după Petrolul - Hermannstadt 1-1: „Penalty ușor acordat!” + mesaj pentru FCSB și Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
5
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
0
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
0
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
cum sa inciti la neprezentare, vor spune ursarii si caldararii de la Palat ca esti adrian 1984,,,)))
Se pare că aia furată de șătrari a fost violată de toată șatra și așa ai apărut tu pe lume :))))))))))
Tu 10 % esti bulgar .
Pun pariu ca vinovati vor fi scosi Parvulescu,Filip.........Cristea poate......IN NICI UN CAZ TATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!El a jucat perfect si s-a daruit total pe teren!!!!!!!!!
Ba valahul cind era mic acum 60 de ani a fost lasat in gradina singur in chiloti sa culeaga castraveti . Apoi a fost lasat pe ultitza sa se joace cu oltenii . A trecut o carutza cu ligheane . S-a oprit la vecina . Au intrat in curte si au furat o virgina de 12 ani . Valahul mai intai a ramas socat si asta l-a urmarit toata viata .
Da, așa e, cu Steaua le-a fost ușor, cu nimfomana aia care te-a fătat o să transpire ceva mai mult :))))))))))
:)) 10 la sută sunt extraterestru!
Voi vă faceți singuri de râs, nu trebuie să vă facă cineva. Azi se pare că berea Corona a fost prea tare și pentru noi ;) . Dar vina e 100% a lui el ciobandante . Nu se poate să-ți bați așa joc de copilul ăla de Iancu și să nu te aștepți la o pedeapsă divină ! Reghe ar trebui să renunțe la schema aia cu 3-4-3 că ne dă Basel pe săturate dacă se berbecește să joace așa, nu-l ai pe Messi sau pe Ibrahimovici în echipă ca să joci așa. Dacă nu păstra behăilă banii pentru vaselină de firmă și făcea transferuri pentru întărirea echipei, mai erau speranțe, dar așa... STELIȘTI, TREZIȚI-VĂ, FACEȚI-L PE CIOBAN SĂ VÂNDĂ ECHIPA !!! BOICOTAȚI MECIURILE ȘI VA VINDE CU SIGURANȚĂ !!!
Nu-i oltean veritabil, are poze in baie cu olgutza:))
Partizan 30 de ani mai tirziu au dat foc . Noi am fost mai inteligenti .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.