Alte știri din fotbal
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
0
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Au publicat datele! Cum au influențat rezultatele finale minutele magice apropiate pauzelor de hidratare
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
19
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Mda, nu-mi pasa... dar daca pierde si cu turcii joi ar trebui dat afara... nu poti intra din urna a 2-a in grupele EL si sa termini pe ultimul loc fara sa se intample nimic. Sa spui ca e campionatul mai important.... pai poate este, dar conteaza si jocul, ca prin joc trebuie sa intri in grupele CL in vara viitoare. Si cum mai justifici ca te bat Medias si Chiajna
Le dau și osmanlîii cu terenul în cap ... Scârba Europei , *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si noi,suporterii,suntem dezamagiti de tine,dar mai ales de Gheorghe care se incapataneaza sa-l tina piaza rea - MM- langa echipa ! sa stii,Reghe,ca la noi la tara,cand o gaina canta cocoseste este taiata brusc,fiind piaza rea ! cunosti pe cineva in situatia asta ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.