Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Petrolul, în etapa a #5 din Superliga. Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Dezastru la CFR Cluj! Clubul a cerut intrarea în insolvență
3
Fotbalistul Craiovei a venit la interviu și a răbufnit: „Nu fiți ca peștii! Ce înseamnă să fii ca peștele?!”
0
Alertă la Craiova după victoria cu KuPS! Ce a dezvăluit Anzor Mekvabishvili: „Purtăm numele României”
2
Știri din fotbal internațional
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
0
Fabrizio Romano, anunț de ultimă oră » Barcelona plusează cu 10 milioane pentru Rodri!
0
Rusescu e convins după ce a văzut-o pe Craiova în Europa League: „Sunt două probleme majore” » Verdict după ieșirea nervoasă a lui Baiaram
0
Edi Iordănescu îi dă o temă de gândire Craiovei la GSP Live: „Europa ne arată nivelul real”
0
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
2
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
Șoferul care a produs accidentul teribil din Brașov avea epilepsie și a ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
gsp sunteti niste amatori
"pentru a încălca legile FIFA" .....jegurilor sa motivezi o terta parte nu incalci regulile FIFA !!!!!!
Un pescar a pescuit intr-un loc unde pescuitul era interzis si a fost prins cu undita in apa. Controlorul care l-a prins l-a intrebat ce face, iar el a raspuns: "Invat rama sa inoate" Ma mir cata prostie au unii in cap!
Nu stiu ce se va intampla mai departe cu cazul asta, dar daca Becali nu e vinovat, parca mi-as dori sa se faca un abuz in cazul lui. Si asta pentru ca este sfidator.
Va agitati degeaba, veti vedea ca nu se va intampla nimic, pentru ca este un caz pierdut de procurori din start. Motivele au tot aparut treptat. Iar toti papagalii care acum cer condamnari, vor ramane cu buza umflata si cu o frustrare enorma.
si cui a oferit becali bani "pentru a încălca legile FIFA" ?
Cu aceeaşi problemă se confruntă acum federaţia spaniolă de fotbal, care asistă neputincioasă la sumele uriaşe de bani oferite de candidatele la titlu FC Barcelona, Real Madrid şi FC Sevilla adversarelor rivalelor. Ieri, cotidianul Marca anunţa că totalul primelor promise de FC Barcelona pentru echipa Mallorca în cazul în care aceasta bate sau obţine remiza în meciul din ultima etapă cu Real Madrid a ajuns la trei milioane de euro. Barcelona are acelaşi număr de puncte ca Real
Avantajul nemeritat e ca daca lua campionatul becali punea mana automat pe cele 10 milioane din CL. Asa pe 2 nu avea nici o garantie, ca era turul preliminar. Deci dadea o spaga de 2 milioane pentru un profit de 10. E coruptie in currul gol ce a facut el.
Cred ca a sosit momentul ca noi , Stelistii sa recunoastem ca fara valize si brichete suntem o echipa de plutin , nu ?
Reddog tu ai probleme psihice?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.