Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Cum să nu vadă portarul gălățean prin mască? Asta e de noaptea minții. Ochii nu sunt acoperiți, n-are nici un motivsă nu vadă bine.
Sa nu te apuci de pariuri ca ajungi ca randumb :)))) Universitatea e pe primul primul loc pentru ca are cel mai bun joc si cel mai bun lot.
Play-off-ul nu au cum sa l mai piarda . Pe primul loc sint pentru ca si au castigat meciurile mai importante. Parerea mea e ca nu joaca cu mult peste ce au jucat in anii trecuti . Diferenta o fac celelalte echipe care joaca mult mai prost .Si eu cred ca o sa se duca la vale cind o sa inceapa meciurile din trei in trei zile …Avantaj pentru Rapid si Dinamo as zice ….Si as mai face un pariu : Mirel nu termina campionatul la Craiova !
Ar fi multe cauzele regresului accentuat în sportul românesc! Țicleanu a găsit un teren din anii '60 ! Eu zic de Burleanu& Co, Becali & Co, Ioanițoaia & Co, Naum& Co, Bolojan & Co...
Si-au dat seama si oltenii ca de fapt sunt pe primul loc doar circumstantial, nu din calitate. Pana in noiembrie pica 4, radoi nu prinde play-off-ul. Ultima clasata in conferance league. Puneti acun la pariuri
De toata jena Ticleanu, aveam alte asteptari din partea lui, invoca starea gazonului cand acesta e ok, probabil mai mult a fost deranjat de stadionul pe care il cunoaste si evident de scorul final, nu e vina noastra ca nu jucati pe stadioane precum v-au facut voua guvernantii din banii nostri? Cum in Moldova nu e nici macar un stadion in proiect astea sunt conditiile, poate vine randul si acestei regiuni dupa ce se mai construiesc cate 2 prin Oltenia, Bucuresti, Ardeal, Muntenia, etc, functie de cine se perinda in fruntea tarii!
Oltenii au primit cartonașe pentru proteste de la "inflexibilul" Horațiu Feșnic - un arbitru care nu ia decizii rapid (nu duce rapid fluierul la gură sau mâna la buzunarul cu cartonașe) ci după un răgaz în care ai putea crede că își cântărește atent justificările ulterioare... un prefăcut care va să zică! (Popa, marele iexpert de la VAR nu a văzut penaltyul din min. 92 - se spune că de fapt regizorul transmisiei TV este cel care, cu reluările TV date insistent spre atenționarea comentatorilor-vocaliști TV sau dimpotrivă, prin omiterea intentionată a unor faze, ar fi adevăratul decident VAR la meciurile din Superliga!? După meci urmează circul din studioul TV, cu replicile clasice "Voi ați fi dat penalty?? Nici eu!" sau, dimpotrivă, "Dacă nici noi după atâtea reluări nu suntem convinși, atunci nici cel din cabina VAR nu este 100%"...) Merci de așa fotbal!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.