Alte știri din fotbal
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
1
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurențiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost agresat de fani
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Dosarul refuzat de toți judecătorii de la Tribunalul Timiș. Motivul: soția ...
Libertatea
Da, vorbeste Dl I Craciunescu, fost arbitru si in acelasi timp detinator de magazin Samsung, sponsorul principal al Rapidului. Parca Dl Craciunescu nu a avut nici o reactie la un "spagat" al lui Van Gaal, , ca protest la ceea ce vedea ......!
Ioanitoaia,Porumboiu ,Craciunescu nu sunt pensionari? Nu le-ar sta mai bine la club lao partia de table?
Nici nu ma asteptam de la el comentarii pro CFR, se vede pe fata lui aversiunea, poate intra in parteneriat cu jijii. Vorba lui Petrescu'' astea nu sunt oameni de fotbal''. Eu stiu ca doare ca CFR a revenit in forta, dar trebuie sa se obisnuiasca. For ever" Hotul se teme de furat".Circ din nou la tv, si le place mult....
Iuliu Muresan a facut parte din vechea banda a colectivitatii Mitica,Pinalti, Chivorchian......are experienta,are bani de buzunar***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
craciunescu a facut curs rapid de gazetar si a anvatat zanzania ce aduce audienta oficial pe sticla zgarie pe blat se scuza ca face audienta pentru banii ligii 1 si 2 bai analistilor comentati lovirea mingii preluari sutri spre poarta demarcari deposedari etc Ati devenit un cismigiu putn mai elevat JENANT miroase a cerseala cu pacaleala
jijica spune mereu doar jumate de adevar! adica zice doar ce ii convine lui, nu tot! asa a fost mereu! viitorul e ajutata de astra, viitorul e ajutata de Craiova,dar uita politica lui de destabilizare cu "l-am luat pe Deac, l-am luat pe Budescu, etc" tocmai inainte partidelor cu CFR sau Astra! el e ala curat si mantuit, pe partea din fata! ca daca il intorci, pe spate e plin de pete, ca bicilistii aia de fac curse pe ploaie!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Papusa asta de craciunescu are functii, de ce accepata pe acesti abitrii care sustin echipe ARDELENE, din momentul din care el nu le suporta, mai ales pe CFR. Sa delege arbitrii care sa bage mingea in poarta adversarilor, pentru acele echipe in mod special care nu pot sa bata in mod special numai satelitii din jurul Bucurestiului .Se stie ca vedem si noi care-s alea. Astia care sustin cu atata vehementa Fas CSB , VA PRICEPETI LA FORBAL SAU SUNTETI NUMAI NISTE MARIONETE ?!
Jiji spune doar jumatate de adevar........la partida fcsb-csu a egalat dintr-o lovitura libera inventata(verdict Craciunescu).Iar la partida fcsb-Iasi a egalat dintr-un penalty care nu trebuia acordat(verdict Craciunescu).Apoi cu Astra la intrarea lui Gnhoere trebuia dat rosu nu galben.Si astea-s care raman fara o analiza la sange.
ati intrat in jocul de culise al ciobanului. Presa acum incearca sa le cante in struna lui mm si becali, asta dupa ce au vazut ca fcsb-ul scartaie rau in campionat si e posibil sa ramana fara titlu si anul asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.