Alte știri din fotbal
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Anunțul lui Gigi Becali despre revenirea lui Daniel Bîrligea: „E numărul unu”
2
După remiza albă cu Rapid, Leo Grozavu a găsit problema la Botoșani: „Avem o problemă mare”
0
Valeriu Iftime acuză: „O rușine mare ce a făcut!” » Le-a comparat pe Rapid, Craiova, Dinamo și a dat verdictul
10
Știri din fotbal internațional
Internațional englez, arestat pentru agresiune » Scos în cătușe dintr-un bar londonez
0
Eroul Milanului la Torino: „Acum două zile eram mort”
1
Jamie Carragher, discurs înflăcărat după izbucnirea lui Salah: „O rușine! Tipul care a eșuat la Chelsea”
0
Lovitură după lovitură: probleme și pentru Kylian Mbappe
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
Un ziar amator dupa parerea voastra sunt cei mai buni . vai de voi
articol nesemnat! cine a ghicit ce se intampla la antrenamentele stelei???!!
tzfrea te-ai trezit cu fatza la perna?...ati scos si voi "capu" si acum faceti tam-tam?...sa vad cati a sa veniti in Ghencea la meciurile Unirii din UCL ca oricumaveti toti loc in tribune,numa' sa aveti bani de "nas"pe "cursa de navetisti",poate mai luati si din "celelalte sate vecine"porci catei,vite sa fiti 25.000....in rest numai de bine "taran "pr.o.st!!!FORZA STEAUA!!!
Mai...da incep sa cred ca Lui Dumnezeu ii plac oamenii prosti , altfel n-ati fi atatia. Nu uitati ca multumita Stelei ati ajuns in CL , ca nu ati fi fost in stare sa treceti vreun tur preeliminar. SI ar trebui sa respectati Steaua , iar daca scrie despre antrenamentele Stelei e ptr ca Steaua are iin deplasare mai multi suporteri decat veti avea voi vreodata acasa.Noi ne-am bucurat ca ati luat nvoi titlul , iar acum voi incepete sa ne suparati. Mai tineti-va gura odata !!!
daca e o tipa cea care scrie articolele are si dreptate sa se "indragosteasca" de el..daca l ai vedea din tribune ai vedea ca este o piesa de muzeu intr adevar:P.
dar cemi pasa mie cinei cel mai bun la antrenamentele stelei, urziceni joaca in CL sap viitoare si voi imi bagati steaua cu gazu, si rapid-vaslui e mai derbi k asta, hai gazu!
Ati observat ca astia mereu cand au un articol despre Steaua folosesc numai poze cu Toja ? Cred ca sau indragostit de el :)) .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.