Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
Duel tare pentru Răzvan Lucescu pe terenul liderului din Europa League, Ionuț Radu este titular la Belgrad » Clasamentul în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Deschidere de scor
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Read you later alligator!
negoita a fost apreciat de multi pana in momentul cand a cerut insolventa pentru ca a primit o instintare de la anaf ca are o datorie de 500 mii euro de care nu stia...bun...daca omul asta avea creier in loc de gelatina isi dadea seama ca pe langa cheltuielile din europa league mai scotea bani cel putin sa acopere aceste cheltuieli, plus crestea cum necum si cota jucatorilor si cu putina sansa isi platea si datoria respectiva...dar daca el nu are decat bacu' luat pe pile la 30 de ani nu ai ce pretentii sa ai...
Boanghine ca tine spânzurate. Asta vor toti romanii.
:)))
Gigi Becali, in vizita la Ierusalim, vede intr-o vitrina un ceas splendid. Intra si cere sa cumpere ceasul. Evreul ii spune ca acolo nu se vand ceasuri; se fac circumcizii! Becali, furios, intreaba de ce expun ceasuri in vitrina. La care evreul daspunde: - Dar ce ati vrea sa expunem?!?
Daca ciobanul nu ii ofera lui Reghe buget pentru transferuri si probabil o marire de salariu, sigur il pierdem! Reghe daca e sa mai ramana o face doar pentru Europa, si daca ciobanul nu ii aduce jucatorii de care are nevoie pentru a face fata acolo nici nu mai sta la discutii! Liga 1 nu mai este tentanta pentru el, ce a avut de demonstrat a facut'o deja.
Sa ne faci la toti ceferistii botezul cu dintii, mitic de langa cimitir.
adica sa iti dau bani ca sa tao o bucata din mine? shylock, nu alta....are dreptate adrian...acum nu mai exista duii, te-ai auto-demascat...ahh, lacomia asta, cum te-a dat de gol :))))))))))))))))))))
Numa' sa nu ne pui sa facem circumcizie, ca ramanem fara nimic!
Este clar. Evreu :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.