Alte știri din fotbal
Programul Superligii 2026-2027: când se joacă FCSB - Dinamo și cu cine debutează Rapid și Universitatea Craiova
7
Lovitură grea pentru Rapid, chiar înaintea cantonamentului » Atacantul s-a accidentat din nou
0
Cristi Săpunaru nu renunță la disputa legală cu miză de 2.000.000 de euro: „Îmi folosesc imaginea fără acord!
0
Marius Ștefănescu îi face pe fanii lui U Cluj să viseze: „Pentru asta am venit”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitra mexicană a făcut publice mesajele: „Cu cine te-ai culcat?!”
0
A fost Qatar susținută de fani cumpărați? » „Emirul le-a suportat deplasarea și toate cheltuielile de la Mondial!”
0
Planul lui Chivu, în pericol să fie ruinat de FIFA » Motivul pentru care Real Madrid nu l-ar mai putea vinde la Inter!
0
Undă verde pentru „curățenie” » Barcelona face bani pentru Julian Alvarez
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
clar. nu se pregatesc la antrenamente.se vede clar lehamitea pe fata lor inclusiv la antrenor.si cum ati vrea sa fie.?actionarii creaza tensiune si jucatorii simt asta.acolo la varf trebuesc luate masuri.ce vreti sa faca noile achizitii daca nu le spune nimeni o vorba de incurajare?ce sa inteleaga ei din toata ciorba asta care este la dinamo?echipa o face mai mult ziaristii si mai putin antrenorii.asta e.la dinamo lipsesc eleganta,demnitatea si orgoliul sportiv.
la dinamo sunt doua probleme: -actionarii dau dovada de amatorism in cea ce priveste conducerea unei echipe de fotbal, continuand sa aduca jucatori fara caracter. in momentul de fata sunt doar vre-o 3-4 jucatori care merita sa joace la dinamo. -jucatori care isi motiveaza ipotenta prezentata prin valoarea mai mica a primei. ei se cred asa de buni de a juca si castiga orice meci, doar sa primeasca banii necesari? de ce nu au batut pe lazio, sau nec? si atunci ceilalti aveau prima mai mica....
pei dezinteresul jucatorilor e normal... conducerea vrea numai sa se imbogateasca... asta odata si a 2a oara doar n-o sa-ti amentezi finul, nasul, rietenul etc... asa ca mai bine acceptam un joc de domnisoare... daca nu se trezesc dinamovistii la ce meciuri urmeaza pentru noi terminam turul pe 5 intr-un caz fericit
pei dezinteresul jucatorilor e normal... conducerea vrea numai sa se imbogateasca... asta odata si a 2a oara doar n-o sa-ti amentezi finul, nasul, rietenul etc... asa ca mai bine acceptam un joc de domnisoare... daca nu se trezesc dinamovistii la ce meciuri urmeaza pentru noi terminam turul pe 5 intr-un caz fericit
ce ar fi daca l-am lua noi pe fabbiani? e un atacant valoros care cred k s-ar integra repede la dinamo
CUM adica nu castiga bani daca pierd meciuri ?Le-a umblat cineva la salarii ?Sau zecile si sutele de mii de euro nu sunt bani ?Daca sunt nemultumiti sa doneze salariile celor ce castiga doar 1200 E pe an (adica salariul minim pe economie)!
"STIMATI GAZETARI DE LA GSP", STAU SI MA INTREB, OARE CAND O SA SPUNETI CA SUNTETI PRO steaua, CA NI S-A LUAT CU "OPINIILE" VOASTRE DESPRE FOTBAL. PS: E fECALI LA POATRA CU BANII, NU VA INGRAMADITI...
Degeaba se tot arata cu degetul ce,cine si unde sa gresit,dar principalul vinovat este Rednic. El este care trebuie sa dea lamuriri de ce echipa joaca asa de timorat si fara nici o strategie.Pana in prezent Dinamo a facut figuratie la toate meciurile importante(de exemplu Rapid,NEC si CFR),nu numai ca a pierdut dar n-a jucat nimic. Au incpeut si terminat meciul pe linia portii;nu pot sa treaca de mijlocul terenului.La mijloc suntem varza, cu Bostina(uscatul ala)si figurantul ala de Ad.Cristea.
Catre autorul articolului: Invata sa scrii. "Ce acuza sefii la jucatori" se foloseste in gastile de smecheri analfabeti. De la un jurnalist am alte pretentii. Spor
mercenari si la dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.