Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale: „Nu m-a surprins”
0
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
1
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
"Cine nu are batrani sa-si cumpere" Danciu merita sa intre in repriza a doua, chiar daca varsta isi spune cuvantul, e cel mai experimentat fotbalisti din Romania, tinerii au multe de invatat de la el, eu zic ca scoaterea lui Danciu din planurile echipei, este o pierdere.
Pe de o parte, este de inteles, Danciulescu nu poate sa faca parte dintr-un proiect de viitor. Pe de alta... in 10 etape, atacantii lui Dinamo nu au dat niciun gol!!! Iar Danciu a fost titular intr-un singur meci: 6-0 cu U Cluj
Nu prietene.Conteaza varsta!Conteaza in contextul in care se afla Dinamo acum!Il bagi pe Danciulescu care probabil o sa marcheze mai mult decat ceilalti atacanti si probabil faci 10 puncte in plus.Loc de europa nu prinzi oricum.Si vine anul urmator...cand Danciulescu se retrage si noi tot nu o sa avem atacant!!!Nu mai bine incerci un pusti acum?Au un sezon cei din atac in care macar unul din ei sa confirme si sa avem atacant la anu!
da mai omule, dar problema nu e la el, e la ceilalti. daca ai avea varianta mai buna, as zice, dar danciu inca e 3 clase peste tucudean, nu mai vorbim de ndaw sau alte specimene! eu daca as fi dinamovist in rotariu mi'as pune mari sperante, dar pustiul nu e atacant central si nu are calitati de atacant central; il strici daca il bagi acolo, poate doar sa invete sa joace fals 9.
cred ca Danciu trebuia sa se retraga inca de anul trecut.In felul asta nu-i mai dadea prilejul unuia ca Anghelache,sa-l tina pe banca ca sa faca loc jucatorilor agreati de el.Pe de alta parte,doar in Liga I punem accent pe varsta unui jucator.Daca Danciu simte ca mai poate,atunci sa joace care-i mai bun/mai in forma dintre atacanti.Nu conteaza ca unul are 36 de ani si altul 20-22.Dar problema la Dinamo in acest sezon este ca niciunul n-a demonstrat ca se poate conta pe el
o spuneti de parca e ceva rau in asta. omu are o varsta, cum sa fie titular? respect danciu pentru tot ce a facut si pentru tot ce va mai face dar hai sa nu o privim ca pe o tragedie. e ceva firesc, e cursul vietii. oricum ne trebuie atacanti ca nu avem cu cine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.