Alte știri din fotbal
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Numai voi cei din redacție aveți voie să fiți omniprezenți! Eventual dați com la com! Tăbultoc regele gunoaielor din botoșani
Eu doar vreau să văd cât (mai) stai pe forum !
Daca eu sunt omniprezent, si tu vezi asta, oare tu, cum esti!?:)))
"Circa 5.000", conform cronicii din "Sportul", de a doua zi.
Nu pot sa las càinii fara stapan!:)
Ce ți-am spus eu, că ești omniprezent ?!!
Ai inceput sa te bàlbài?:)))
*de ce oi fi scris eu „trebuie” de două ori ?!
Nu trebuie trebuie să te surprindă subțirimea gândirii lui. Din tot ce am scris mai devreme, a dedus că m-au „refuzat” ăștia și nicidecum că, de fapt, așa am simțit eu, că am fost alungat din cauza „cenzurii grotești”. Tot ce scrii, observ că el o ia Mot à Mot.
Iti amintesti gresit! bati campii la greu de aceasta data. Cand Hagi a tras sa castige gheata juca la Sportul si a luat gheata de bronz, devansandu-l pe Piti. Tataie nu te baga in chestiuni care fie nu le-ai trait, fie nu le stapantesti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.