Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, parteneriat cu un club de Liga 2: o mare speranță pleacă să joace în B
0
GSP a aflat cine arbitrează derby-ul Rapid - Dinamo! Greșelile corectate de VAR în acest sezon
0
Rapid, despre ținta CAPITALĂ a verii: „E momentul ca fanii să știe adevărul”
0
Flavius Stoican, interviu din cantonamentul organizat în Serbia » Ce planuri are
1
Știri din fotbal internațional
Caz incredibil: un autocar cu însemnele lui Sao Paulo, prins cu 86 de kilograme de droguri
0
Lionel Messi, mesaj sfâșietor după decesul tatălui său: „De ce nu ai mai rezistat puțin, ca să încheiem împreună?”
0
Descoperire șocantă în instanță! » Medicii ar fi ignorat simptomele alarmante înaintea decesului lui Maradona
0
Manchester City și-a prezentat noul portar: „Trebuia să profit”
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
2
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un TIR încărcat cu pui a lovit un pod de pe Autostrada A1 București – ...
Libertatea
Oare Pele ar fi facut fata? Olandezul care fuma si 2 pachete ar fi facut fata? Relevant ca atunci cand a jucat era o incantare. Dumitrache, Dobrin, Dumitru mai tarziu Ioradanescu. Gandeste-te ce jucatori tehnici puteai baga atunci in teren.
!!!!!!!!!!!!! La ce te referi cand faci astfel de aprecieri?
Esti sigur ca facea fata fotbalului actul? N0ar fi rau sa-ti pui intrebari ianinte sa emiti certitudini.
E alta lume taticu', alta lume. Ce nu pricepi???!!! Atunci erau restaurantele si barurile , unde Dumitrache, dar nu numai el, era abonat, acum sunt tatuaje, manele si alte prostii. Lumi diferite. Sper c-ai priceput.
Udrea-MM este un caz fericit fata de altele
Mare atacant, imens... Printre cei mai buni pe care i, a produs fotbalul romanesc. Ce timpuri. Mi, e silă, efectiv, sa ma mai uit la pseudo - fotbaliștii de azi..
Vor declara / recunoaște că beau mai mult decât englezii și citesc mai puțin decât francezii.
Același lucru e valabil și pentru profesionalismul jurnaliștilor. Compara acest interviu cu dialogurile Udrea-MM.
Câtă maturitate avea Dumitreche la 23 de ani , interviu colosal ! Puneți in balanță cu ce declară jucătorii de acum când sunt intervievați. Freze și tatuaje , atât știu ei
Cu sau fara voia stelistilor, Dumitrache va ramane unul dintre cei mai buni atacanti ai Romaniei. Alcoolul, bate-l vina, l-a distrus si pe acesta ca pe multi alti fotbalisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.