Comentarii (22)
cfrclujole  •  29 Decembrie 2012, 04:53
Postat de alpin pe 25 Decembrie 2012, 18:49

Singura echipa care joaca in campionatul Ungariei este echipa de hochei STEAUA BUCURESTI!!!

corect!:))

ecriss  •  27 Decembrie 2012, 19:36

CFR s-a pisshat la propriu pe steaua anul asta, si cu titlul luat si cu un parcurs mult mai bun in UCL nu in liga 2 eurpeana EL. Dar peste tot vad steaua si CFR si nu CFR si steaua. Care e problema voastra obsedatilor?

joker_28  •  25 Decembrie 2012, 21:27

BRAVO CFR!!!Sunt foarte multumit de prestatia noastra in UCL......in campionat am jucat cam slabut, dar fotbalul adevarat nu se joaca in Liga 1 asta e clar!!!Sper sa avem un an la fel de bun si in 2013 si sa ne revenim in campionat iar in primavara europeana sa ne oprim doar in finala!!CFR THE BEST!!!

joker_28  •  25 Decembrie 2012, 21:23
Postat de one_million pe 25 Decembrie 2012, 14:38

astia au furat toate titlurile !

mai exista si poli???.............:))))))))..........

ulise3223  •  25 Decembrie 2012, 21:03
Postat de alpin pe 25 Decembrie 2012, 18:47

Motivul e simplu: in Champions League nu arbitreaza slugile ciobanului albanez, in frunte cu nea Bricheta! Restul... e can-can.

Cam asa e. Sesiunea de toamna a fost groaznica la arbitraj. Iar in Europa, cu arbitraj corect la Istanbul, CFR era in primavara Champions League!

roadster1988  •  25 Decembrie 2012, 20:14

sunt mandru de cfr.bineinteles ca sunt ardelean si sunt ungur si ma trag direct din gingis Han.

alpin  •  25 Decembrie 2012, 18:49
Postat de vladone29 pe 25 Decembrie 2012, 18:44

Ghicitoare:ce echipa ungureasca joaca in campionatul romaniei?...astept raspunsuri,dar sunt sigur ca or sa apara foarte rpd,pt ca e foarte easy,incepe cu C si se termina cu fura!..C.fura.

Singura echipa care joaca in campionatul Ungariei este echipa de hochei STEAUA BUCURESTI!!!

alpin  •  25 Decembrie 2012, 18:47

Motivul e simplu: in Champions League nu arbitreaza slugile ciobanului albanez, in frunte cu nea Bricheta! Restul... e can-can.

vladone29  •  25 Decembrie 2012, 18:44

Ghicitoare:ce echipa ungureasca joaca in campionatul romaniei?...astept raspunsuri,dar sunt sigur ca or sa apara foarte rpd,pt ca e foarte easy,incepe cu C si se termina cu fura!..C.fura.

pinteaviteazul  •  25 Decembrie 2012, 17:47

Nu d.le. In FC Reghemanele !!!

  • 1
  • 2
  • 3