Alte știri din fotbal
De nicăieri! Adrian Bumbescu, atac la Dorinel Munteanu: „Să-și vadă lungul nasului! Pe unde s-a dus a retrogradat”
1
Directorul Gazetei laudă meciul „peste nivelul campionatului nostru”: „Două echipe care au pus piciorul, ritmul a fost bun”
3
Imagini deosebite în Giulești » O fetiță a plâns de bucurie în brațele lui Alexandru Dobre: „Ai fost cel mai bun de pe teren!”
0
Marius Șumudică, fără menajamente! S-a luat de un jucător după Rapid - CFR Cluj: „Jenant! Dobre l-a făcut șnitel”
2
Știri din fotbal internațional
Iraola trage concluziile după 2-4 cu Leeds » Urmează exodul?!
0
Fără precedent! Bayern scoate 4 vedete din lot pentru a le forța să plece
4
Scenografia săptămânii a fost desfășurată chiar în spatele portarului român Otto Hindrich
1
Edvinas Gertmonas, debut cu o gafă „improbabilă” la noua echipă: „A fost vina soarelui?”
0
Lifestyle
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
2
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
5
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
4
Dunărea seacă într-un ritm alert, ca în 1985. Record negativ de 1.400 mc/s, ...
Libertatea
De la iluzia „mai bogați ca ungurii”, la coada UE. Austeritatea lui ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Codul roșu de temperaturi extreme a fost extins de ANM. Harta județelor ...
Libertatea
Deschide gura până mâine la ora 16.
daca si ceahlaul deschide gura...apoi ne meritam soarta in fotbal:))
Pare gură bogată tipul, asta dacă nu i-au scos deontologii ziaristicii cuvintele pe nas cu forcepsul.:)) A fost anchetat în Germania alături de Reghe.
A ajuns si el in ziare datorita blatului cu echipa prietenului ''parior''...
ah, asa ? nu stiam, oricum e problema lui. in realitate, acest personaj este insignifiant. ca el au fost zeci de mii de fotbalisti. ca antrenor nu exista. deci, profesional... e neica nimeni. ca om, nu il cunosc, nici nu doresc. deci, nu pot sa fac vreo catalogare pe latura umana. pare un om la locul lui.
A dat declarații și le-a și semnat. La Bundespolizei. :))
da, miriuta are si el pareri. cati ani are ? ca pana sa fie ceahlaul o minirevelatie, nu stiu daca a dat 4 declaratii la viata lui... ramane sa vedem daca si peste 5 ani va mai avea pareri. sau va disparea inapoi in uitarea timpului.
Da, din cauza aia la debut a dat 2 goluri, mi-ar place sa joace titular cu soldovenii astea si sa le dea vreo 3 boabe, sa-l auzim dupaia pe urmasul lui RegheBlat alias ''neamtu'' ce spune :)))))))))))))
cel mai periculos jucator de la dinamo e avram.. plus daca mai vine si borcica langa negoita si incepe sa scoata sampanii sa vedeti cum isi revine dinamo))
Hai Dinamo...miine avem nevoie de toate 3 punctele...Cheahlaul este o echipa buna cu pretentii la primele locuri si miine vom vedea adevarata valoare a lui Dinamo. Hai Dinamo...Hai Dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.