Alte știri din fotbal
Gigi Becali, bun de plată?! » Cazul Andrei Gheorghiță este judecat azi de TAS
0
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Dap,stiu e vechea mea meteahna....:D
O gluma :)))))))! Esti PENIBIL. Nici nu era la stirea asta. Am vazut ieri sau alaltaieri. Erai singurul penibil care putea sa spuna asa ceva, de-aia am si retinut. Tuturor le parea rau ca s-a accidentat Rusescu, numai tu ziceai ca "parca vad ca vineri n-are nimic". Macar fii barbat si recunoaste!
Stimabile, la noi valorile sunt uniforme, asa ca nu e nici un drac daca se accidenteaza Alexe sau Gavrila ! Daca jucam cu echipa a II-a ne calificam in cupa !
stai linistit ca stim ca ti-era frica daca il vedeai pe teren cu voi... cam cate goluri ale lui raul contra voastra ai numarat?
Aoleu, mi s-a facut frica ! Ce am zis cu Rusescu a fost o gluma, la stirea ca ceilalti s-au recuperat desi erau pe targa....daca nu stii sa citesti printre randuri si le iei ad literam... nu e vina mea
mingea....
Stai putin ca eu nu am zis ca la Rusescu nu a fost fault si eliminare !!!! Daca ai vazut ce am zis zilele trecute....niciodata nu am zis ca ce a facut Muresan nu e de rosu ! Dar au fost atatea meciuri cu capete sparte si accidentari si asa circ nu a fost ! Astia de la Craiova ce sa faca acum sa il linseze pe dementul ala de Seroni ?! Sau Lacatus si cu Gardos cand le-au provacat fracturi alora ce trebuiau sa primeasca /? Puscarie ? Initial si ei primisera doar....galben !!! Deci cand e rau la voi , toata lumea sa plateasca, cand faceti voi, e regretabil ca s-a intamplat !
E,m-am exprimat si eu gresit.......daca nu ma insel,Rusescu nici macar n-a atins mingia....:D
Care 20 taz, practic cei 3 jucatori ai Stelei aui fost scosi de pe teren intr-un decurs de 3 minute,Ca totul s-a intamplat prin minutul 25 asta e alta mancare de peste.
Exact ce-ai citit. Ai zis ca joaca Rusescu. Inceteaza sa fii penibil. El nici macar pt Irlanda de Nord nu prea are sanse, daramite maine! Ziceti mersi ca ati scapat de Hingher si botu' mic acolo...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.