Alte știri din fotbal
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Mircea Sandu, circumspect înaintea numirii noului selecționer: „E unul dintre copiii mei! Nu știu cum va fi colaborarea cu Burleanu”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Daca s-ar rezolva problema apararii pe zona centrala si daca nu mai pleaca nimeni , Dinamo poate fi in primele 3 locuri la sfarsitul sezonului ! Raman la convingerea ca alaturi de Petrolul , Dinamo are cel mai valoros mijloc, chiar si dupa plecarea lui Rus si asta o sa se vada !
Facem eventul
Apostole, parca era pierdut pe apa insolventei, asa scriai acum o saptamana. Raspandac penibil, care-l dai pe Abdoullay in echipa in meciul cu Berceni si asta nu a fost nici macar la stadion.
Ce e cu Rapid in liga 1 ?????????? e an electoral si asteapta banii de la TV sa se salveze de la faliment ???? La fel si Dinamo 2 echipe antice sindicaliste departamentale trebuie sa dispara una face tensiuni etnice in capitala si in tara si alta tensiuni ca echipa politiei
IN SFARSIT UN FOTBALIST ADEVARAT ....!!!! NE-AM SATURAT SA NE FIE PREZENTATI PE POST DE VEDETE TOTI RATATII IN FRUNTE CU FIRTULESCU, CARE VINE DIN DIV B DIN UNGARIA SI SEMNEAZA PE 4 ANI CU DINAMO .....!!!! ASTA NU SE NUMESTE NUMAI LIPSA DE PROFESIONALISM , ASTA SE NUMESTE PROSTIE SAU EXCROCHERIE ....!!!! A UMPLUT DINAMO CU TOTI RATATII CRAIOVEI SI AI TARGOVISTEI.....!!!!!
Transfer :bun" .
foarte bine, e un mijlocas bun, tehnic si paseaza foarte bine, o sa fie un plus pentru echipa. daca erau competenti conducatorii astia de carton, il legitimau inainte de intrarea in insolventa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.