Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
sunt rapidist dar ..Roman nu are ce cauta printre titulari, este egoist, nu face faza de aparare, face prea multe faulturi si pune echipa adversa in situatii bune. E veriga slaba!!!
cel mai slab "derby" din liga lui militica - cu 2 antrenori mai prudenti(ca sa nu zic fricosi) decat era cazul
echipa momentului se dezumfla,degeaba l-ati adus pe securistul vama nu prindeti nici locul 6 anul asta!cel mai fericit e copos ca ramane cu banii!nimic la nimic in seara asta doua echipe umflate cu pompa care nu joaca nimic!
dupa prestatia penibila din partida cu pandurii, nu credeam ca se poate si mai rau. o fantoma visinie lupta cu disperare sa puna un stop, sa dea o pasa de doi metri, iar o alta fantoma, care a vazut ce are in fata, incearca sa lege o bara-doua acolo. si reuseste. cand am spus ca avem o liga adormitica, am fost bland. este de-a binelea in coma.
D-l Vochin, ca de obicei, este foarte simpatic dar, domnule, nu crezi ca vezi prea multa tehnica si tactica pe acolo ? Adica, daca nici in teren si nici pe margini, nu e niciun Napoleon, cat de mic ar fi el, mi se pare ca nu exista chiar asa niste strategi si tehnico-tacticieni la vreuna din echipe! Pariez ca doar incearca sa joace ceva ce sa aduca a fotbal doar! Stima!
Mingea cu care joaca e de toata jena. Cred ca s-au surprins singuri cu ea. Si in cupa se joaca, cu acea minge.. suna ca un butoi cand dai in ea si merge aiurea. Cu un balon nike se dadeau deja 2 goluri.
Pt.Vochin Cine crezi ca va castiga meciul? Un pronostic?
Schimbarea MINGII...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.