Alte știri din fotbal
Gică Hagi, la prima apariție ca selecționer: a venit împreună cu noul „secund” al României
1
Dinamo - Universitatea Craiova » Derby pe Arena Națională în semifinala Cupei României Betano
10
Cine sunt cele două nume rostite de Adrian Mutu în momentul în care Gigi Becali i-a dat indicii despre antrenorul ochit de FCSB
3
Au invadat gazonul de bucurie! Final nebun în FC Bihor - Sepsi OSK! Clasamentul actualizat în play-off-ul din Liga 2
3
Știri din fotbal internațional
Primarul din Marsilia, scandalizat de noua emblemă a celor de la OM: „Este oribilă! Râde și Volkswagen de noi”
0
Beșiktaș - Alanyaspor, în „sferturile” Cupei Turciei » Ianis Hagi e rezervă, Umit Akdag titular
1
Bucătarul a dezvăluit dieta lui Cristiano Ronaldo: „Niciodată nu mănâncă asta” » Apoi a făcut o afirmație-șoc
5
Spectaculos! Pep Guardiola i-a găsit înlocuitor lui Bernardo Silva la Manchester City
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Trista poveste a „omului-statuie” din Congo: stă nemișcat de 13 ani de ...
Libertatea
Comoară dacică descoperită în nordul extrem al României. Printre obiectele ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
imi place la nebunie primul 11 . Poate la BOndfim acolo trebuia adus un fundas dreapta
Urmeaza sa mai mutati si meciurile nationalei pe DIGI TV si gata...le-ati facut pe toate. Sper ca peste 3 ani sa castige drepturile ligii 1 UPC...si sa faca UPC Sport si sa va vad atunci cu GSP-urile voastre si cu DIGI TV. Sunteti ahtiati dupa bani, ati licitat o suma imensa pentru Liga 1 si...nu o sa va scoateti banii cu audiente de 1% si nici cu infiintarea altor canale de sport exclusiviste. Incercati macar la meciurile internationale sa le transmiteti pe net (cum ati facut cu Steaua).
Nelutule am incredere in echipa ta...jucati cu tupeu baieti!
hai poli pitestiu e cu voi ca tot alb violeti sunteti.bafta mare
la rapid a mai jucat fundas si da randament bun
Asa a jucat si in amicale. L-a reprofilat Sabau
Artaman Karamian este mijlocas, de ce joaca fundas......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.