Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
3
Știri din fotbal internațional
Amenințări cu moartea la adresa soției unui internațional spaniol!
0
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Mesajul lui Julian Alvarez: „Vreau să-mi îndeplinesc visul” » Atletico amenință că va depune plângere!
0
Noi probleme pentru Neymar! Procuratura investighează
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
2010-2011 desteptule cum care,sezonu asta ca s-au jucat o gramada de meciuri din el
tu esti tampit deabinelea el sustine ca steaua in 36 de meciuri nu a obtinut NICI o victorie asa a sustinut in prmut comentariu cand tu nu erai aici, ulterior e posibil s`o fi dat la intors si cand pui meciurile din cupele euroepene se pun si tururile preliminarii la socoteala pt ca si ele aduc coeficienti.Lasa ca stiu eu ce`i explicam.
Erau exemple diferite Saviola.Am zis ca Steaua in ultimele sezoane a avut o medie de 7000-8000 de suporteri acasa!Dupa aia am facut o diferenta de nr.de suporteri stelisti si dinamovisti.La finala cupei de la Brasov,s-au dat bilete in mod egal dar Steaua a ocupat toata tribuna a 2-a si Dinamo,peluza.Au fost subiecte diferite
care sunt alea 6 sezoane? voi puneti si sezonu trecut la scocoteala pai in sezonul trecut am batut pe utrecht doamne tampi mai sunteti va desenez zau sezon 2005 2006 VICTORIE CU KIEV 2006 2007 1 PCT IN GRUPELE UCL 2007 2008 1 PCT IN GRUPELE UCL 2008 2009 4 PUNCTE IN GRUPELE UEFA( E EGALURI NICI O VICTORIE) SEZON 2009 2010 VICTORIE CU UTRECHt care`s alea 6 x 6 ??????
ma tampitule mai citeste odata tantalaule a zis exact asa ,,steaua in 36 meciuri europene a castigat 3.!eu te intreb unde a gresit?e exact cum am zis,tu nu poti sa intelegi ce-a zis ala discuta degeaba cu tine
tu esti mai prost ca el:)))))) daca in 2006 obtii o victorie in grupe cu dinamo kiev urmeaza 3(trei grupe ) fara victorii 2007 2008 2009 cate meciuri sunt? daca vrei dieferenta exacta intre kiev si utrecht ca de asta vorbim vor fi circa 22 23 de meciuri incluzand meciurile ramase din grupa stelei cu kiev si meciurile care s`a disputat pana la victoria din grupa cu utrecht cum sa fie 36? :))))))))
Si de unde coaie atita umilinta?!?! Ok, foarte bine mai multi ! Asa si? E o vb de la Lapusneanu leat 7000 si ceva(:))) )
7 8 mii era media specttatorilor pe intreg campionatul nu era vorba de un meci iar stadion din brasov cred ca are 12 mii de locuri ai fi vrut sa fie 100000 de stelisti?in situatia in care e steaua fara campionat castigat de 5 ani eu zic ca tot se duce lumea la stadion vezi steaua rapid 41 de mii se spectatori acum nu oi vrea sa avem si ci chiajna 55 de mii, a?
iar bati campii,ori nu vrei sa vezi ce-a zis ori nu poti.El a zis ca in ultimile 6 sezoane au fost doar 3 victorii si a socotit per total 6x6 meciuri=36 rotund.Unde a gresit?ca dupa cate stiu cred ca asa este
nu mai ma astept sa raspunda, e tipic anti`stelistilor si dinamoistilor(nu toti) sa dea statistici mincinoase si recorduri inventate de ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.