Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Spectacol cu 5 goluri în Norvegia - Senegal » Haaland, a doua „dublă” la Mondial! Urmează blockbuster-ul cu Franța
0
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
bunicul meu e stelisti din anii 50, nu stiu de ce tind sa`l cred pe el si nu pe tine(pentru ca tu esti dinamovist in timp ce bunicul meu nu ar avea de ce sa ma minta el nu e patimas) , el mi`a spus multe despre timpurile de atunci si despre rivalitatea steaua dinamo, in nici un caz dinamo nu a avut mai multi suporteri ca steaua motivul fiind simplu dinamo era echipa securitatii steaua a armatei e lesne de inteles pentru ca daca te gandesti bine securitatea sau politia nu a fost si nici nuva fi indragita undeva in lumea asta.Numarul suporterilor era mult mai mic si mai echilibrat intre cele doua aia e altceva dupa succesele din europa inregistrat intre 85 si 90 steaua a luat avans enorm.
din cauza unei persoana se judeca tot orasu, la parnaie esti u si ce vad de la oi sunt cam pline puscariile cu ei, ca cica de abia astept sa intre ala la puscarie ca il aranjeaza baieti ASTA SPUNE TOT DESPRE CEI CARE TIN CU STELEMEAUA
Un alt articol marca ghesepe de prost gust...Cred ca si gabi safta l-ar fi scris mai bine... Se compara mere cu pere...cati suporteri ar fi venit in ghena dupa 0-5-ul de acum 2 saptamani ?? Ce ma mira este simtul ridicolului pe care nu il mai au spurkatii...sa te bucuri dupa tot ce s-a intamplat pt o victorie bulanoasa si sa-i si mai ceri ciobanului sa se urce pe masina + noul simbol - sarbul psiho-smardoi care nu are nicio legatura cu fotbalul... Sunteti un otv al presei sportive...
...pai cand Lupescu si Raducioiu debutau la dinamo....aveam cam varsta lor...si sincer mi-a placut faptul ca dinamo isi promova si promoveaza si acum propriile valori crescute de ei...si de aceia m-am identificat cu acei fotbalisti...si am inceput sa tin cu dinamo ;)....acum intelegi ceva din ce inseamna fenomenu' ?!...steaua nu a promovat niciodata un jucator de renume din propira pepiniera...s-a folosit de influenta ceausista sa aduca toate valorile din tara...
Bravo, deci recunosti ca ala se drogheaza, Mihnea plaseaza fetite, aveti numai formatori de opinie, mandria tzarii.... :-)
alo golanii!? aveti net la parnaie???
O fi Mutu violent si chiar drogat...dar prost nicodata ;)....sau tzaran needucat...nu confunda ghiorlania cu impulsivitatea...
sunt Dinamovist din 1977' cel putin-si cred ca sunt numai niste ziaristi rau intentionati care dau asemenea statistici - totusi nu cred ca GSP a devenit oficiosul "oilor" si al "cibanului" - sunt multi dinamovisti in tara asta in nici un caz raportul nu e 1 la 3 cum se pretinde aici - amintitiva totusi de recentul dinamo lazio unde au fos vreo 48000 de dinamovisti pe National. la inceputul anilor 80' dinamovistii erau majoritari - dar Ceausescu a schimbat situatia - cu aranjamentele lui internationale
tu cu cine te identifici......cu discobolul? :-)
Tre' sa recunoasteti...voi toti stelistii...ca majoritatea tineti cu steaua...pt ca asa v-a spus tata sau bunicu' :)))))...nu pt ca v-ati identificat cu vreo valoare a acelui club...cu toate ca acum...de cand cu berbecali....se cam identifica multi dintre fani cu "unica valore" din acel club :))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.