Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Stiu ca mi se sterge postul, Zed, Tano, E o traditie, e o competitie inegalabila , un DERBY, singurul, UNICUL, CE STITI VOI??? Voi ????
Si voi ce-ati castigat bai dinamovistilor? Va bucurati cand STEAUA pierde un meci(un campionat).Asta e toata maretia voastra??? NU E NICI O RUSINE SA PIERZI UN CAMPIONAT LA 1 PUNCT DIFERENTA. RUSINE E SA FI CAMPIOANA ROMANIEI SI IN EUROPA SA TE UMILEASCA DE O ECHIPA DIN CIPRU.
bravo dinamo....steau sa se invete sa nu mai fure si...sa va fie rusine celor care nu stiu decat sa injure frumos articol
""Că au jucat nu neapărat pentru banii promişi de CFR""" Asa scrie in GSP. Eu ca jucator intr-o echipa ce bate simboluri ratate , m-as duce in instanta cu ei de gat:)))
@ krk: nu sint dinamovist, ce mai strigam "HAI CRAIOVA!"? Dar ce vrei bai steloist spurcat, plingi ca ati pierdut cind a fost vorba de jucat numai pe teren si n-ati putut nici macar sa aruncati o bricheta! Ha Ha Ha! Bai stelisti, chiar nici acum nu taceti? Banii oierului, blaturile, nimic nu va ajutat! Si sa stiti ca de aceea steoaia NU e cea mai iubita echipa din Romania! Bravo Dinamo! Hai Craiova! Dar daca mai erau 3 etape poate pierdeati si voi CL pentru Rapid!
Ptr. toti tampytii si kretynii;STEAUA A FOST ESTE SI VA FI SIMBOLUL FOTBALISTIC AL ROMANIEI,CEA MAI IUBITA ECHIPA,CEA MAI TITRATA,CEA MAI GALONATA,CEA MAI CUNOSCUTA IN INTREAGA LUME FOTBALISTICA-sa muryti voi kretynoizilor,frustatii dreaq cu echipele voastre de ratati si blatuitori.HAI STEAUA!FORZA STEAUA!
Nu mai tin cu nimeni. Bag picioarele in el de campionat. Sunt stelist de vre-o 14 ani, de cand am priceput de ce alearga aia dupa minge. Ce s-a intamplat anul asta in "liga lu' mitica" ma face sa-mi fie rushine ca sunt stelist. Mai bine ramaneam dracului pe locul doi la vre-o 10 pct decat sa furam ca-n codru shi sa pierdem in ultima etapa (etapa 34 e de decor) pt ca nu suntem in stare sa facem un pct cu un dinamo care a pierdut 25 pct pe teren propriu. becali lasa-ne TE ROG!!!
Javrelor azi a-ti castigat voi corect cum-necum cu ajutorul lui Tudor care trebuia sa-i arate cartonasul rosu direct dupa ce a prvocat in halul ala suporterii nostri, va veni si ziua cand voi ve-ti ajunge la mana noastra si atunci va fi vai si amar de voi,de ce ? ptr. ca in lumea asta mai devreme sau mai tarziu totul se plateste exista o lege a compensatiei,va veni ziua in care ve-ti plange fiti convinsi de asta.Si peste 100 de ani tot in urma noastra ve-ti fi frustatilor,OBSEDATI DE STEAUA
MANRDU CA SUNT STELIST.
articol de c a c a T, parca ati povestit jocul lui dinamo, da? ratare dica, simulare la cersetorul bratu...eliminare si nu se mai nastea nimic din viteza lui.tactic:bratu a inceput in dreapta unde nesu ii era superior ,,vitezistului"...s-a mutat in stanga...ce 2 paznici? a pus laca? ne-ai spart luminita paul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.