Alte știri din fotbal
Situație inimaginabilă! Daniel Pancu se revoltă: „Și din fier dacă ești, și nu ai cum să reziști”
0
Urmează un play-off incandescent! O singură dată în istorie s-a mai întâmplat așa ceva
0
Liderul echipei din Superliga a numit 5 echipe care se califică sigur în play-off » Pentru ultimul loc mizează pe o luptă nebună
0
Cristi Borcea e brutal cu „tricolorii”: „Ei sunt prieteni cu fotbaliștii!” + Pe cine vede viitor selecționer: „Să ne rugăm de el”
2
Știri din fotbal internațional
Stoperul Petrolului și coechipierii fac scandal, după ce VAR s-a stricat și li s-a refuzat un penalty
0
Bayern se ceartă cu Transfermarkt din cauza lui Harry Kane!
0
Drăgușin e dorit în Italia, dar Tottenham a refuzat deja o ofertă » Ce planuri au londonezii cu el
0
Dorit de FCSB și Rapid, Denis Drăguș e gata de un comeback spectaculos cu echipa care luptă pentru Europa
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
5
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Putin nu câștigă în Ucraina. Mizează doar pe iluzie și pe oboseala ...
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Mesaj pentru Ilie Bolojan din Parlamentul European: „La conferințele de ...
Libertatea
Nah, ati inceput deja sa intrezariti blatul. Sunteti patetici mai ziaristi de 2 lei.
lasa demagogia...uita-te la ce ai postat... cam cat de demagog sa fii sa arati cu degetul inspre ceilalti dar in propria curte sa nu te uiti? despre asta vorbim....cand sunt cuvinte aruncate spre voi, voi imediat bagati Steaua in discutie....deci, cine se crede "fata mare"?
Probabil te inseli, adevaratul meci va fii la sfarsitul verii, in supercupa Romaniei))))))))))))))))) Forta alb-visinii
Pentru noi e importanta cupa, maine sper sa castige alb-visinii, oricare ar fi ei)))) Poate ar fi frumos sa vedem un event alb-visiniu
bai...eu nu am nimic...doar ca astept ziua sa joace fotbal....daca ai alta parere....
Mai scrieti si de U Cluj-steaua sau Steaua-Astra!!!!Ce aveti cu CFR Cluj????
vorbim dupa meci....eu cred ca-i executa Rapidul
Face infarct securistul Gușat cu Epoleți.
ZOTA PROBABIL A DAT SMS LA ARBITRI CUM FACEA INAINTE LA MECIUL CU VASLUI.GIGI E BOLNAV DE NARCISISM, CINE O ASCULTA ARE HIBA LA MATERIE CENUSIE.SA REZOVE VALIZA CU 1.700000 EURO=PENSIA DE 300 EURO LA MEDICI CU VECHIME DE 41 ANI=5.6666 PERSOANE.EL AR TREBUI SA VORBEASCA LA VORBITOR NU LA GAZETE DE SPORT.SPER SA CASTIGE CFR SA PUNEM CAPAT ACESTOR ATACURI SUBURBANE DE ASA NUMITI HAHALETI FOTBALLULUI PLIN DE BANI FARA CULTURA.
facem un pariu ca bate Rapidul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.