Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Play-off? Nu se pune problema retrogradării? :))) Pe ce lume trăiești? :))
Probabil nu-i vom mai vedea pe Moldoveanu si Tara, nu au valoare de Dinamo. Ok, e clar ca nu se pune problema de retrogradare, dar mai trebuie un atacant si un fundas dreapta, plus ca pe banca de rezerve nu sunt deloc solutii. Rednic trebuia adus mai devreme, dupa doar doua antrenamente echipa arata de primele 3 locuri. Ar fi pacat sa ratam play-offul.
In locul lui ....m-as da singur afara de la echipa. Oare lui chiar nu-i este rusine? Abia ce am zis saptamana trecuta ca avem cel putin doua loaze in lot. grigore....celebra sepranta si "atacantul" Moldoveanu. Cum sa te numesti atacant si sa nu ai goluri inscrise ? Cred ca are 2 in 50 de meciuri. Chiar nu-i este jena de suporteri, de coechipieri? Du-te tata pe santier daca nu le ai cu fotbalul!!! Cat il priveste pe grigore, aceasta loaza fortata si iar fortata in liga 1.....cam cate meciuri mai trebuie sa ne manance? Lasati-l sa se pregateasca de lautari...ca el acolo se incadreaza perfect in ambient. La fotbal se vede ca este in plus!!!! Nu are treaba cu sportul prcaticat. Si la golul de 2-1 tot el este de vina. Sper din INIMA sa-l scoata Rednic din lot. SINCER.
După ce am văzut ratarea asta am fost sigur că va egala UTA, nu poți să-ți bați joc în asemenea hal de ocazii.
Asta arata ca e de ani buni la Dinamo si trebuie expediat. Te numești atacant, primești pasa cu poarta goala si nu esti in stare sa dai gol cu poarta goala. Asa se pierd 2 puncte, ca e Moldoveanu mare fotbalist.
Asta nici cu poarta goala de pe linia porti, nu inscrie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.