Alte știri din fotbal
Reacție dură după eșecul-șoc al Farului cu o echipă retrogradată: „Un șoc! E doar vina jucătorilor”
0
Și-a anunțat plecarea după eșecul din ultima rundă a Superligii: „Contractul meu se încheie. Nu regret”
0
Furie dezlănțuită la Ovidiu » Ultrașii n-au acceptat eșecul Farului: Gică Popescu, principalul vizat!
0
„S-a născut cu stea în frunte!” » Tatăl lui David Matei, mărturii spectaculoase după eventul Craiovei + Fotografia specială cu Hagi și promisiunea scrisă pe un șervețel
0
Știri din fotbal internațional
Juventus s-a orientat către jucătorul lui Real Madrid: totul depinde de Jose Mourinho
0
Vestea convocării l-a prins în direct pe Neymar: „Sunt deja acolo!”
0
Arsenal, ajutată?! » Specialiștii n-au nicio îndoială: „Havertz trebuia să fie eliminat”
1
Record egalat la Arsenal - Burnley » „Tunarii” nu au luat titlul niciodată când s-a întâmplat asta
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Condamnare în lipsă pentru Emil Gânj. Ce s-a întâmplat în procesul celui ...
Libertatea
?!? Pai, de ce a dat Becali valiza aceea?!? Ca sa-i intre fetele la facultate la CLUJ?!? Sau ca sa cumpere titlul de campioana PENTRU Steaua?!?!?
Nu este relevanta aceasta statistica a voastra daca sunteti frustrati de arestarea escrocului si ipocritului crestin Becali pe care il slaviti si in puscarie prin fabricarea de informati in sustinere,impotriva celor care il contesta pe mafiot.Nu acest sondaj al vostru este argumentul ca Romani ii plang de mila,cand el este contestat pe acest forum al cotidianului.
LA PUSCARIEE !!!
Prietene din pacate eu cred ca sondajele sunt adevarate. Adu-ti aminte cand a murit hotul de Schelariu cata lume l-a plans ... Astia sunt romanii.
serios, si pt ca sint multi care stau la coada pt ca justitia sa se infaptuiasca e motiv sa nu fie judecat becali ? de un de enormitatea asta??? voi pe ce lume traiti, in lumea becali????
eu cred ca plang anumiti jurnalisti care mai '''ciupeau''' si ei o friptura pe la palat ))) PS_-_Daca ajungem sa plangem un HOT care este la puscarie inseamna ca suntem TERMINATI CA POPOR. Pacat ca acesti jurnalisti incearca sa AJUTE UN HOT bagand in toate fituicile lor numele JIJI BECALI.
Pai si la ce va asteptati de la poporul roman?
Doamne cata oda i se aduce infractorului G Becali,ce presa slaba avem.Numai in Romania vezi asa ceva,sa publice numele completului de judecata si cum au votat ei,auzi: romanii il plang pe Gigi Becali,eventual rromanii.
nu o sa vezi nici o asfel de stire in JEGPS pt ca lor le pasa numai de sport... apropo ce manca JIJI azi dimineata
si daca prinzi pe unul cu mina in buzunar la tine,nu e normal sa-ti faci singur dreptate! atunci legile la ce mai folosesc?ce a facut acest jiji becali e gest de mafiot,daca are bani crede ca face ce vrea in lumea asta?!e valabil si ptr toti cei care gandesc si fac ca el.una e sa comiti o fapta din greseala sau din neatentie[de genul accidente auto sau mai stiu ce]si alta cu buna stiinta si cu premeditare.ma rog fiecare cu parerea lui,daca avem justitie sa vedem ce hotarasc ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.