Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
ATENTIE ! Vine Mioveniul !
Cert e ca Sibiul are un public de Liga 1 , sper sa ramana in liga 1, Sibienii au nevoie de fotbal ...
sa nu lovim intr-o echipa aflata in degringolada! poate cu acest punct steaua se va salva de la retrogradare...
Cateodata e bun un dus rece chiar de dimineata !!!
pe cand o publicatie de sport competitiva in romania????? chiar trebuie sa raman cu rebuturile???? mai mult de 10 persoane care ar face cinste acestei reviste nu exista in aceasta liana in stransa legatura cu conducerea de tip mafiot a fotbalului ropmanesc. VA DORESC SA VA IMPUSCATI INTRE VOI PANA RAMANE DOAR UNUL! SI ALA SA SE SINUCIDA! hai pa
sibiul merita locul in prima divizie noi nu ;)
Deocamdata joaca de la egal la egal cu Vointa Sibiu. A, dar am uitat ca Steaua se bate la titlu an de an... de pe locurile 4-5. M-am saturat de d-astia ca tine ca de mere acre.
Coana Mita daca ar avea putin bun simt si-ar da demisia. Steaua este o caciula prea mare pentru acest arogant de MM. Nimic nu a facut la Steaua si de fapt nu a facut nimic pe unde a fost,si-a asumat doar munca altora. El strica toata atmosfera in club.
Si ce va mirati asa mult? o echipa de pluton cum este Steaua face des rezultate dastea:|? nu inteleg. Dak Otelul se impiedica cu Petrolul ce mai zicem?
Ati scris cel mai tampit articol din istorie:)De unde si pana unde e cea mai slaba echipa ?Ati vazut altele cum joaca?Vointa pana acum a jucat in liga 2 ...a fost la primul meci ...asteptati sa vedem ce se intampla mai tarziu si apoi afirmati asta:)a jucat foarte bine cu Steaua!Am avut 10 ocazii iar Steaua 2:)Si daca ia 1.500 de euro nu are voie sa dea gol sau ce?Sunteti niste idioti cei care ati scris articolul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.