Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Roş-albaştrii vor face toate deplasările la bordul unei aeronave de 5* » Steaua de lux

« Înapoi la articol

Comentarii (18) Adaugă comentariu

cubdegheata  •  20 Noiembrie 2010, 12:01

eu m-am referit ca performante..istorie..tot ce vrei..acum daca real nu castiga campionatul de 3 ani nu inseamna ca trebuie sa faca deplasarile cu caruta.(sahtar si cine ai mai zic tu nu are palmares european mai bun ca al stelei din ce stiu eu)

alex_pedersen  •  20 Noiembrie 2010, 11:59

Postat de red.blue pe 20 Noiembrie 2010, 01:20

doamne dar ce lux e acolo

sper ca are clima bizonica....:))

alex_pedersen  •  20 Noiembrie 2010, 11:57

sunt dinamovist dar e adevarat ce spui....cea mai titrata dar nu in cea mai buna forma....sper ca ai exclus sakhtar`ul lui ahmetov...;) sau CSKA spartak...moscovitele...:P

cubdegheata  •  20 Noiembrie 2010, 11:50

e ceva normal..doar e vorba despre echipa nr 1 in europa de sud est.

pipitahiguain  •  20 Noiembrie 2010, 09:29

cum arata :O ,pt rivali: radeti de noi cat puteti acum:)(ca steaua e pe locul 8) vorbim la sfarsit ,sa nu planga rapidisti iar ca nu prinde europa league

danrapid  •  20 Noiembrie 2010, 09:14

cam mult ptr o echipa de pe locul 8!

popalucian  •  20 Noiembrie 2010, 09:10

@alex7786 : ... sa stii cu multi in perioada de criza, fac extravagante tocmai pt a arata ca ei nu sufera de criza, tocmai pt imagine....si f multi ajung sa si creada. pt becali si nu numai 15 000 nu este o suma mare , dispun de aceste sume, problema este la milioanele pe care nu le mai au

popalucian  •  20 Noiembrie 2010, 09:10

sa stii cu multi in perioada de criza, fac extravagante tocmai pt a arata ca ei nu sufera de criza, tocmai pt imagine....si f multi ajung sa si creada. pt becali si nu numai 15 000 nu este o suma mare , dispun de aceste sume, problema este la milioanele pe care nu le mai au

dedemic  •  20 Noiembrie 2010, 08:38

pai nu vedeti si voi ca este de la fier vechi? a schimbat doar cauciucurile!are cel putin 20 de ani

costacurta  •  20 Noiembrie 2010, 08:10

Asa ceva trebuie sa aiba sa aiba o echipa care se respecta.

«

1

2 »
«

»