Alte știri din fotbal
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Turcii s-au răzgândit în „buza” meciului cu România!
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
72
Pe cine a mizat Mircea Lucescu cu Turcia » Căpitanul României la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
La 72 de ani Marcele si minti mai mult decat Rotaru si Mititelu la un loc.
Prima muscă
Si de ce, Marcele, a ramas Craiova fara echipa? Nu cumva pt ca tocmai clica aia de nesabuiti (FRF+PSD) au sters Stiinta din fotbal ca sa scape de Mititelu care le statea in gat??
Bine ca-l aveti voi pe puscariasul plangacios si falit.
Rotaru se alintă, după ce a primit totul pe tavă de la PSD , FRF și LPF. csu nu este Știința!!!!
In ce realitate traiesti? Sunteti o echipa mica pe care am batut-o lejer diferenta de valoare find evidenta. Success in play out
Imediat apar mogosenii sa isi apere iubitul conducator, :))))) asa ca *** c....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A spus Miti al tau ca lasa accesul liber pentru femei si copii in stadion. A venit si momentul tau de glorie sa mergi la stadion. Succes si schimba pagina, pagina EFM.
Nu reacția domnului Rotaru deranjează, ci consecvența GSP de a fi tribună pentru toți nefericiții care poluează sportul românesc. " Mihai Rotaru, dezlănțuit!", serios?!?!?! Orice prostie debitată de acest cocalar (https://dexonline.ro/definitie/cocalar) din Craiova e servită cu majuscule pe prima pagină GSP, ziar ce se consideră jurnal serios de sport. Măcar de ar avea umor, dar, mai mult, e de o *** uriasă. Cum să interzici unui operator privat de televiziune pe cine să angajeze?!?Sau cum să interzici unui cetățean român, care nu e funcționar public, să lucreze în privat? Pe ce bază legală? În fine, așteptăm următoarele 100 de articole despre Anamaria Prodan și alte "sportive" de frunte ale României.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bolovane, în anii când Craiova a rămas fără echipă (apropo, nu avea echipă nici în seria a 2-a măcar), copiii si juniorii despre care vorbești au fost "culeși" de alții -de pildă Mitriță și Alex Băluță au ajuns la Hagi- și, dacă ar fi fost după Mititelu nu am fi avut nici azi o echipă Universitatea Craiiva care să fie a orașului, să câștige trofee și să bată Fcsbul... Mihai Rotaru este un tip inteligent și civilizat, dar din păcate șansele lui sunt reduse în fotbalul românesc devenit mediu infracționar... Rotaru are perfectă dreptate în privința "colaborărilor" la TV ale unor conducători de cluburi - Meme mai ales se comportă de parcă pentru prestațiile lui "în rol principal" Orange nu plătește nimic, ba dimpotrivă... Reclamă mascată??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.