Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
forza stancu
Rui va da golul care ne va aduce cupa ;) FORZA STEAGU !
duarte este peste stancu dar sa nu fim rautaciosi cu stancu eu cred ca a venit cu inima deschisa la brasov forza stegari si nu mai fiti rai cu jucatori va rog eu
bravo fra ai dreptate stancu nici la tarlungeni nu e bun sa se duca de unde a venit, la steagu nu are loc
bravo fra ai dreptate stancu nici la tarlungeni nu e bun sa se duca de unde a venit, la steagu nu are loc
Mah acuma sa nu fim si noi talibani, desi e suspect, asta fiind a doua pregatire ratata, poate omu' chiar a avut probleme. Oricum e mai bun ca Stancu si daca are ambele picioare rupte.
Trebuie facut un studiu: "Cat timp ii ia lui Stancu sa gafeze monumental?". Cred ca Stancu ar trebui sa fie titular primele 10 secunde dupa care si intr-un picior ar trebui bagat RUI.
Mda, .. jucator foarte bun dar, .. este a doua pregatire pe care o rateaza, nu a fost nici in vara si nici in iarna cu echipa in cantonament... daca intra in echipa se da un semnal aiurea catre ceilalti colegi "adica voi sunteti prosti si va antrenati, eu sunt zmeu, joc cand vreau".. Moldovan are o misiune grea cu Ruy asta :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.