Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
„Dibu” Martinez? Gazzetta dello Sport dezvăluie adevărata țintă a lui Cristi Chivu
0
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Sunt niste metode ieftine de dezinformare. Tinand cont de slaba lor pregatire si de cine se afla in spatele lor, vor inceta destul de rapid.
Ți-am citit cometariul scris pe un alt articol, cam ai dreptate, CFR e nuca de cocos , noi încercăm să fim încuiați la fel.
Deja toata campania asta negativa inaintea meciurilor impotriva CFR-ului, cauzata de bine-cunoscutele motive, este grotesca. Nici macar ridicola.
Taci, noi avem și pistă.
de plictiseala si odihna prea putine ture de teren la antrenamente ...
Bine, mă , domnu Chiriac, colegul tău scrie că sunt numai îmbrânceli și tu afli din surse că Boubacar și Rus se bat ca-n filme, Bonetti cred că-i depășit , taberele s-au definit deja, fără semne de întrebare, ce haos, ce amatorism. Noi suporterii cu ce tabără crezi c-am achiesa în meandrele concretului?
Eu am auzit ca la Dinamo se reediteaza filmul " The way of the Dragon", iar scenaristi sunt acesti pseudojurnalisti si cei care-i platesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.