Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL marcat dintr-un offside IMENS în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris + Primele vedete care au ajuns
0
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
In mod normal ar trebui sa se foloseasca principiul proportionalitatii ... raportul Barcelona / Bilbao (sau o echipa aflata la retrogradare in Spania) este acelasi (=) cu raportul Steaua / CFR si raportul ar trebui sa fie de 1:1 un gol in Primera vsw un gol in Liga 1 ... clasamentul este asadar gresit, prin aplicarea unui bonus/coeficient care nu se justifica in matematica.
Steaua are 25 de titluri, dar tu fiind oltean, e normal să nu știi ! :)
rusescu e golgeter in amicale si blaturi se cunoaste!
normal, titlul cu nr 25 e deja castigat, va fi o diferenta cel putin la fel de mare fata de locul doi, iar de dinamo va fi o diferenta de peste 25 de puncte:D
DA 25 UNDE ESTE ?:))
si nici ceilalati nu-s forate batrani, lato 27 ani bourceanu 28 ani pintili 28 ani tatarusanu 27 tanase 26 jucatori romani! Forza Steaua Romaneasca! Uniti spre 26!:X:X:X :))
Finally! ... cineva care stie cate titluri are Steaua ... ca m-au innebunit astia cu 24 ...:))
Un nou articol de injuraturi :))) Daca in La Liga si restul campionatelor tari , un gol e recompensat cu 2 puncte , in liga 1 ar trebui recompensat un gol cu 0,2 puncte ...
steaua va domina competita interna si campionatul urmator, si s-ar putea ca inca multi ani de acum in colo, plus ca va da si multi jucatori nationalei. Have a look: rusescu-24 ani chipciu-24 ani parvulescu-24 ani cojocaru-17 ani iancu-19 ani gardos-24 ani chiriches-23 ani adi popa 23 ani stanciu 20 ani filip 22 ani rapa 23 de ani carora li se vor alatura cel mai probabil si alibec & chitu, ambii cate 22 de ani. Forza Young Steaua! Young, cool and champions! :D:D:D Forza Steaua spre 26!:X:X:X
Puricele Rusescu, catre elefantul Ibrahimovici: "Ce zici, ce tare tropaim noi doi, elefantule?!"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.