Alte știri din fotbal
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Președintele Rapidului: „Incredibil! Un plus mare pentru noi”
0
Olimpiu Moruțan, decisiv în victoria Rapidului cu Petrolul: „Asta nu înseamnă că trebuie să fiu titular”
0
Antrenorul Petrolului, după 0-2 cu Rapid: „Am avut o problemă mare”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Asa e la romani Pana acum striga lumea "Jos nashul; jos hotzii" Cum apare cineva care sa-i inlocuiasca, se intoarce roata! In loc sa se analizeze care e mai serios, are proiecte mai viabile,..rezultat: nimeni nu-i mai bun ca Nashul !!!!! Bravo !
Dar voi de unde ati deduc ca Puscas se crede mare fotbalist, ca eu nu am impresia asta din ce zice el. Oricum, la nivel de rezultate, el a castigat campionatul chiar daca a avut carierea scurta ca s-a accidentat, Sandu era bunicel dar daca era asa bun nu ramanea la Sportul.
Și el, la fel ca Pușcaș, ”se crede” mare fotbalist, dar... doar atât. Departe de a fi fost!
Puscas si-a rupt piciorul la 25 ani. E ca si cu Popescu si-ar fi rupt piciorul in 1992. Ai ai fi auzit de el?
Puscas e in razboi cu cloaca asta de ani buni. A jucat si el la nationala dar si-a rupt piciorul de tanar, pe teren si nu a mai putut juca. Eu cred ca el ar face treaba, are experienta si cap.
E simplu, Nasu a fost fotbalist de nationala, Puscas un noname. Daca este ales Puscas, exista o parte nasoala... e singur, nu are o echipa, ce sa mai ... nu o sa faca nimic de unul singur. Eu as merge pe mana tipului cu fotbalul in sala, stie meserie, nu vine din sistem, a facut treaba buna cu fotbalul in sala, are echipa buna si e sustinut, este deja in razboi cu toata claca de mafioti etc Daca se vrea binele fotbalului, asta ar trebui sa iasa! oricum, se stie ca Gica Popescu e ca si ales.
dar tu ce mare fotbalist ai fost, din generatia ta? ai fost si tu pe acolo dar doar atat.
Pe Mircea Sandu nu l-am cunoscut, deşi mi-a fost coleg de facultate (mai mare ca vârstă), pt. că nu venea pe la cursuri. Pe Marcel Puşcaş, însă, am avut ghinionul să-l cunosc. Caracter zero...
Naşul e un rahat, dar Puskas e un căcat.
raspunsul: ://razvanburleanu.ro/program/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.