Alte știri din fotbal
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
0
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
1
Schimbări importante în noul sezon de Superligă: „N-o să mai avem timpi morți”
2
Știri din fotbal internațional
Delirul continuă în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Uite cine-l poate opri pe Messi! Povestea crudă a copilăriei lui Murat Yakin + derapajul cu Andi Brehme: „Te voi bate atât de rău, încât nu vei mai ști cine ești!”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
1
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
gsp alti ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Începând cu sezonul următor, EAD vrea ca procentul de 50%, pe care ar fi trebuit să-l achite în august, lună în care va începe sezonul 2020-2021, să fie defalcat până la finalul anului: câte 10% pentru fiecare din ultimele 5 luni, august-decembrie! Cam asta vor face. Nimic in avans. Nu joci, nu primesti banii.
***d-aia nu se joaca copiii cu tine si freci tableta scolii pe gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal ca e un produs, si exista si audienta, altfel televiziunile nu ar da bani de pomana.
Afara si in tara cu Vasili Siman. Apropo, mai exista Sportul?
Care produs? Cine naiba crezi ca se uita la 90% din meciurile din liga I? Ai cumparat un produs la supra-pret si ai platit IN AVANS pentru el. Rezultatul: cluburile incaseaza banii, au restate de 3-6 luni la salariile jucatorilor, in tribune bate vantul si tot cluburile sunt dezavantajate de contract, nu?
Afara cu echipele Sovietice din Tara. Ori le tineti prin Liga 4 ori scapati-ne de rusinea asta pe care noi romanii o suferim de cand am primit influentele Sovietice.
Nu stie el d astea
Problema este ca deja au livrat din transa 3... Daca se intrerupe, anumite cluburi trebuie sa returneze sumele respective... de unde ? De ce crezi ca toate cluburile vroiau sa inceapa meciurile? aveau nevoie de bani respectivi
Uite ce e DI DI DI DINAMO O N BBBBBBBBBB
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.