Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
De ce trag clopotele Mitica!?
craiova a fost prima echipa care a acces intr_o faza superioara in europa,craiova a fost prima echipa care a castigat titlul in democratie,si craiova va fi singura care va pune bazele sfarsitului acestei dictaturi.avem a multumi tuturor generatiilor de aur pt "sprijinul acordat"nu am vazut pe nimeni care sa puna punctul pe iiiiiiii in ceea ce priveste aceasta problema.va doresc un fotbal de "aur"asa cum am avut in toata istoria noastra .
nasu' si corleone ar trebui executati in stil mafiot, sau somalez, daca doriti...!
Trebuie sa se faca ordine in tara romaneasca , urgent.
si daca se desfiinteaza ce mare pierdere... liga 1 nu are nici o valoare, e o competitie viciata. ceea ce vedem noi nu e futbol, e teatru de prost gust.
trist e ca aproape toti de comenteaza aici nu realizeaza ca daca mecirile nu s-ar mai televiza ar zbura in secunda 2 si mitica si sandu pentru ca si-ar pierde toata puterea .de-asta sunt astia 2 in frunte si or sa mai fie .prea multi prosti care n-au timp sa faca ceva util ca flutura batiste
Nea Mitica, esti bolund?! Se opreste, poate, televizarea meciurilor din liga mitico-manelista! Dat meciurile de fotbal se vor televiza in continuare!!!
mitica dute la brutarie sa scapi sapunu la baie. stiinta nu moare niciodata
mitica dute la brutarie sa scapi sapunu la baie. stiinta nu moare niciodata
Suporterii Universitatii nu au innebunit.....si nu au prognozat scene apocaliptice dupa ce ati sters cu o carpa murdara istoria unei formatii , datorita conflictelor personale,asa sa aratati cine e "juoanu' "......suporterii care innebunesc sunt cumva cei ai Concordiei,Sportului,Sibiului,Mioveniului......mda....o groaza-nici nu reusesc toti sa umple peluza din Craiova sau Timisoara......Din partea mea - du-te la brutarie,la pescarie, si mai ia si din conducatori dupa tine,ca poate daca vei cadea tu, iti vei da drumul la papagal! Mitica , hai la mititica!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.