Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
6
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
22
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
Achizițiile de armament pe care România le face cu Ucraina prin programul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Piloți români de avioane F-16 povestesc cum sunt doborâte dronele care ...
Libertatea
Ei nu, Bălan şi Weissenbacher nu aveau nici o trebaă cu unsprezecele standard al Stelei depe vremea cîştigării CCE. Ei au intrat mai mult pe teren prin toaman lui 86, la a doua dublă cu Anderlecht: ei doi, Niţă Cireaşă, şi mai era unu ...nu mai reţin numele ... las că vă zic io :D :D
Observ in poza, cu durere, prezenta lui Joel Carnat. Duceti-l, bai, la zoo si lasati-l acolo !!!
CU SIGURANTA.
MAI FRATILOR INTELEGEM CA SUNTETI SARACI , DAR NU INTELEGEM DE CE SUNTETI SI PROSTI .....!!!! LOCUL 5 DIN TUR VA FI O MARE PERFORMANTA IN VIITORUL APROPIAT ...!!! PACAT .....!!!! RUSINEEEE.......!!!!
apropo de Negoita. a mai facut o afacere buna. Luchin si Curtean la bulgari pentru 850.000 !!
ITI PLACE CONDUCEREA ACTUALA GOGULE ? OBSERV CA ITI PLACE SA NE FACA ECHIPA DE ESALON SECUND . CREDE-MA DACA FACEM UN AMICAL CU CS U CRAIOVA NE BAT . DE PROMISIUNI CE ZICI ? VOM AVEA IMN NOU ..HAI SA NU ZIC NIMICURI DASTEA . :)) CAND CALCAM SI NOI IN STEFAN CEL MARE PE UN STADION MODEST ? CAND VOM AVEA SI NOI MACAR UN JUCATOR UNU ZIC CARE SA FIE DE PERSPECTIVA TALENTAT SI BUN ? SUNT SATUL DE PROMISIUNI SPUSE-N VANT . SPUNEA UNU PE AICI SAVOILA PARCA .. 2.000 EURO DAI ATAT JOACA . LUAM JUCATORI DE PRIN LIGA A 3-A . CREZI CA VA FI VIITORUL CHIRICHES ? LA VARA ORI IL DA IMPRUMUT PRIN LIGA A 2-A ORI CAUTA SA II REZILIEZE CONTRACTUL . VELICI ? DACA II DAU CREDIT LU PAPE NDAW ITI SPUN CA JOACA . )
Eu cred ca aveti o fixatie cu Negoita, ce aveti frate cu omul, ce v-a facut de-l injurati asa aprig? Eu cred ca-s o groaza de nenorociti in fotbalul nostru, chiar si la Steaua, care ar merita sa fie scuipati...il injurati doar ca e la Dinamo, sau aveti vreun motiv anume? Si ia vezi, e unu' p'aci care zice ca si-a rupt kurul la greu prin Liga 2, poate reusiti sa-l luati si pe el, mai ales daca are peste 30 de ani :))
Noi avem conducere nevoiasa . Nu ar da nici 100.000euro pe vreun JUCATOR dar au PRETENTII la CASTIGAREA cupei si in clasarea pe podium .
si inca cevam jucatorii cu potential, jucatorii tineri, chiar daca vin din liga doua costa si ei bani, exemplul vostru, Gardos, a costat 150 de mii acum 4 ani, pai negoita a dat 150 de mii pe vruen jucator? poate pe toti 20 care i-a adus:) fara suparare, au adus in proportie mare, 90% jucatori tineri dar fara perspectiva, foarte putini fotbalisit cu potential, tocmai pentru ca nu s-au platit bani pe ei, au venit fie gratis fie pe sume de nimic, talentele costa ceva bani si presupun si niste riscuri, mai ales cand ii cumperi de mici, iar nepotu si unq nu au bani sau nu vor sa riste, deocamdata.
Bai ma lasi? de cand te'ai laudat cu somalezii aia care trebuiau sa vina cu corabia in portul constanta care pana la urma sau scufundat in mijlocul marii si au fost papati de rechini tu nu mai prezinti garantie pentru mine in privinta transferurilor. din acel moment si pana acum ati adus la echipa si in trialuri zeci de jucatori din care abia daca au confirmat vreo doi. dar nici aia decisiv. tu erai increzator pana si in potentialul trompetistului ala. sau a fotomodelului din canada sau de unde dreaq era.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.