Alte știri din fotbal
„Paradoxal!” » Fotbalistul român, obligat să-și încheie prematur cariera după ce a fost diagnosticat cu probleme cardiace: „S-a întâmplat o dramă”
0
„Petrolul a tras de timp din primul minut” » Omul care a adus titluri lui Dinamo atât ca jucător, cât și ca antrenor, acuză stilul „lupilor”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat de legenda Rapidului înaintea meciului cu U Cluj: „Aveau nevoie de el”
0
FCSB vrea să dea lovitura pe final de mercato: negocieri pentru un nou mijlocaș! Clubul confirmă interesul
7
Știri din fotbal internațional
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Usain Bolt vizează revenirea în fotbal, alături de fotbaliști din Premier League: „Sunt pregătit să joc”
0
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Poate Ganea ca ala macar ii bate in vestiar ..))
BRUNO ICOBET ar fi cel mai bun....
Nu ma intereseaza nici unul si nici Andone . Eu doar i-am replicat lui ala de ce nu va veni Andone . Bergodi a pierdut realitatea cu fobalul romanesc iar de Moldovan nu imi place . Ca sa vina Grigoras trebuie sa ii aduci jucatorii pe care tii cere pentru ca el are stilul " spectacol"..ofensiv ..jucatori capabil de constructie ...etc..etc.. Contra ? Pai ce e nebun sa lase o echipa care a dominat steaua pe National !
Andone e un lesinat dupa bani, care ar antrena oriunde. Antrenor mediocru, care nu stie sa mobilizeze o echipa de desculti. Nu o sa uit finala cupei in care s-a facut de ras (Dinamo a pierdut cupa in fata unor amarati, cu un antrenor mai bun ca al nostru(olaroiu a mobilizat niste ciurucuri), inainte de meci DINAMO era cam favorita). La greu Andone are oferte din alta parte, el vine doar cand sunt banii multi (sa ii plateasca salariu mare, sa faca transferuri mari). Daca mai revine la DINAMO vreodata o sa il fluier,injur, huidui la fiecare meci. E profesionist doar cand e vorba de bani. Bergodi, Contra, Grigoras, V. Moldovan sunt solutia reconstructiei la DINAMO
Ai descris perfect dar nu ai cum sa scapi de ei !!!In primul rind trebuie sa le gasesti echipe sa le preia contractele iar la cei care nu le gasesti trebuie sa le platesti contractele pina la expirarea lor . In plus in locul lor trebuie sa aduci 12 jucatori si nu iti vine nimeni de calitate pe salarii de 5000 de parai !! Oricum nu mai sunt bani nu te mai agita. Trebuie gasit un investitor cre sa bage bani in afacerea lui Negoita si nu cred ca se va gasi vreun nebun sa faca asta din dragoste pentru dinamo in afara de Borcea .
Scutaru a gafat de cate ori a jucat(e lent, se pozitioneaza gresit si mai e si gras), Axente nu a aratat prea mult atat cat a jucat, Curtean e limitat(joaca bine cu echipele slabe), Stratila are doar 2 neuroni, n-ai ce sa ii ceri(ala e Nila de la DINAMO), Boubacar a jucat 2-3 meciuri la inceput de campionat si a inceput sa faca nazuri(meciul cu rapid cand trebuia sa primeasca al doilea galben la schimbare) plus ca nu prea mai joaca nimic de cand cu Tantarul. Tantarul traieste din trecut (el se antrena la munte si se balaceste in mediocritatea lui), e singurul de la echipa care nu vede ca echipa nu e pregatita fizic, Partea de pregatire fizica nu e problema lui dar el insista cu muntele
Andone nu e tampit sa se mai compromita ina odata ca si-a dat "foc la valiza" . Ala nu vine decit daca i se aduc jucatori si pentru asta trebuie sa bagi adinc mana in buzunare ceea ce nu cred ca e valabil in cazul lui Negoita pentru ca chiar el s-a plins in fata televiziunilor ca a cheltuit 7, 4 milioane . Daca ar mai fi avut la dispozitie bani inca odata pe atit nu s-ar mai fi plins .
Naumovski e slab, Balgradean (gafeaza la meciurile importante), Musat e limitat(centrari mai proaste ca la meciul cu stiaua nu am mai vazut), Grigore e limitat(gafeaza constant), Luchin e limitat(gafeaza constant), Rus a facut acum 2-3 ani cateva meciuri bune si acum traieste din trecut (si d-aia si joaca de la meciurile de acum 2-3 ani), Curtean limitat, Munteanu e batran(alearga de zici ca sta pe loc), Dandea e limitat, Tudose o sa zic doar ca vine de la Gloria Bistrita si e de ajuns, Cristea e terminat, Danciulescu e batran(vorba lui Mister "are 2 viteze ca joagarul, incet si foarte incet"). Aia care sunt limitati atat pot ei sa faca.
+ Ferfelea si alti jucatori de la sportul
cel mai probabil o sa vina Andone + Varga
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.