Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
0
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Unde ma astepti bai sony, in fata la tine la tastatura ? Vezi ca pana la urma s-ar putea sa gasesti ce cauti.
sssst, ne deranjezi :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
POKEMON GO SI NEA ALONE CU IMBUIBATUL DE FI SU..NULITATI CE NE VOR DUCE IN HAU..PUPATI SI LUATI CIORBA LA RIN..SUCCESURI..
*** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iulică Nebunu', ce înseamnă..."tosc"?!
bah te mai astept mult ????? de ce injuri ma smardoiule
iar au dat cu mucii in fasole gesepistii, mai jos e ....imaginea zilei...in care apare SORANA CIRSTEA , numai ca in text suntem anuntati ca bouchard a fost eliminata de vandeweghe ...hahahahahahahaaha
asa e, stanciu pe 7 milioane de euro si e posibil si tosc pe 1 milion euro in la liga. ultima oara cand a transferat dinamo pe sumele astea a fost atunci cand se construiau piramide :)))
7mii ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.