Comentarii (22)
 •  20 August 2009, 15:52

Servus George, In primul rind te felicit de ceea ce ai reusit pe plan profesional. Multumesc pentru atitudinea ta fata de cei care nu mai au nici o limita a bunului simt si in calitate de fost profesor al tau in ale teoriei arbitrajului ma simt magulit. Te rog scrie-mi la [email protected] Numai de bine din Irlanda.

 •  10 Iunie 2009, 14:19

cand am vazut titlul, credeam ca e vorba de gradinescu,luga oilor, sau de clovnul argaseala, sau mimi stoica....

 •  10 Iunie 2009, 12:27

as prefera ca fotbalul romanesc sa cunoasca vreo 4-5 ani de stagnare...dar macar sa fie curatat si maia poi sa devenim o putere, nu sa stagnam si sa ne facem de rusine in continuare...

dariusgon
dariusgon  •  10 Iunie 2009, 11:34

un om adevarat, un ardelean adevarat! el ar trebui pus in fruntea CCA. e cel mai curat si un arbitru adevarat! Nu te lasa George... lupta!

 •  10 Iunie 2009, 11:00
Postat de pe 10 Iunie 2009, 07:25

Normal, "LUPII TINERI CERCETATI" nu accepta oameni curati si cinstiti ! Va fi jale mare in fotbalul romanesc , mai ales ca se pare ca FRF si-a aranjat ploile si ca vor scapa cu totii din "mainile" DNA ului .

pana nu pica nasu de acolo ...un om infect si uns cu toate alifiile ...nu se va schimba nimik in fotbal...JOS CU MIRCEA SANDU...rusine frf...sper k timisoara sa va bage la puscarie pe toti cei care le-au luat punctele pe nedrept... rusine rusine rusine...sa aveti sanatate atata de multa pe cat ati furat...

 •  10 Iunie 2009, 10:54

sincer sunt si eu in situatia asta...am categoria 1 si de fiecare data cand dau testele fizica si ies primul sunt pus sub baiatul lu tata, nepotu x si y si asa mai de parte...sistemu asta e condus de casa fotbalui..dar are colti peste tot in tara...sunt promivati arbitri care nu au nicio tb cu sportu asta...am incercat odata la un meci la care am arbitrat sa imi spun punctu de vedere la comisie...nici nu m-au chemat ...nu avea rost sa le spun k acel pustan a fost batut pe teren de adversari...

adyz
adyz  •  10 Iunie 2009, 10:28

Tot respectul d-le Luca, pacat ca noi...suporterii acestui sport...suntem singurii care apreciem acest interviu si spusele dumneavoastra. In rest...ne meritam soarta, asta este...

 •  10 Iunie 2009, 10:26

Luca du-te la DNA si zii tot. Mama lor de hoti, gunoaiele din FRF si CCA. Mi-aduc aminte de tine, cand dupa pauza ai intrat, ai dat mana cu capitanii de echipa si ai plecat. Felicitari! Esti un luptator. Nu mai sta cu mainele in san! Lupta mai departe! Nu alege calea usoara!

 •  10 Iunie 2009, 10:09

Tot respectul d-le Luca! Noi tot vorbim de ,,cooperativele" din fotbalul romanesc , dar de fapt acestea sunt niste ,,brigazi", iar CAP-l" este de fapt FRF...

 •  10 Iunie 2009, 10:07

In primul rind felicitari pentru interviu, se vede cu ochiul liber ca omul are cultura, are un voabular, are ceva in cap. Dorea sa faca ceva, dorea sa ajute, are o pozitie sociala extraordinara, e medic stomatolog, insa sistemul in Romania te UCIDE. Traim intr-o rusine de tara si cu atit mai mult trebuie apreciat un om ca George Luca. A ales sa aramina aici, sa profeseze intr-o meserie care i-ar fi adus bani multi in alta parta eis pnetru asta merita FELICITARI.

  • 1
  • 2
  • 3