Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
0
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Șeful Federației din Turcia, val de optimism după victoria cu România: „Poate ne vom întoarce din America cu mâna pe toarta trofeului”
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
'Turcu e mic si urat' ...:))
Baiii , Chiajna trage tare ca sa scape de retrogradare si bineinteles sa ne dea noua cele trei pct .
gazu bate cu 3-0 sa ne linisteasca:)))si apoi mergem la chiajna sa mai incasam,iar acum no sa mai avem statu de 007 sii de o14:))),ne meritam soarta sa stam numai in kone,bilgradean si M.Nicolae
era un dobitok pe aici care visa la grupele ligii ,cica avea 11 puncte avans si a supto asa de tare ca si acum are gura plina de smantana,never say never
la cum merg treburile in retur voi va certati cu CFR si castiga Chiajna :))) _____ Chiajna Campioana :)) aia au furat in 5 meciuri cat CFR Steaua Rpid Otelu si Dinamo .... in 3 ani :)))
Iar au parut șoldovenii de serviciu mari iubitori ai Capitalei Romane ca la ei in judete ar crapa de foame daca nu le-am face pachete in fiecare zi ...pachetel pentru mami lui maresalul alias bandoleros un țigan zmintit la cap . Pachetel pentru buni lui imperatorul, etc....Poate vreti sa va trimitem si butoaie cu jack daniels, nu ? Sau preferati stolichnaya ?
Giovanni Falcone vs. Salvatore Riina ...:))
lunga viata Ciobanului ... traiasca si Borcea & Co .... _ Umbla vorba prin targ ca albumul tau e cam nasol Ca nu o duci prea bine, ca portofelu' ti-e cam gol Nu pot sa spun ca sunt suparat, de ce sa mint? Nici nu-ti imaginezi ce bine ma face sa ma simt Intelege, nimeni niciodata nu prea te-a iubit Nu ai fost pe piata, ai fost usor de inlocuit '?? ma cobor cu greu la nivelul tau Dar trebuie neaparat sa-ti spun...' .... Ce bine-mi pare ca ai luat teapa Ce bine-mi pare ca ai pierdut Ca toate hainele ti-au intrat la apa Ca nu mai ai nimic din tot ce-ai avut. _:)))
un cioban la noi si un samsar la voi si cu asta am zis totul ,si ne mai miram ca nu castigam campionatul de 5 ani,la sfantul asteapta
Scandal la dinamo ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.