Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Cu totii asteptam aceasta partida cu sufletul la gura.......Hai Dinamo!!!!
MINCIUNI ,ofticatilor - se apropie de 20.000 !!
pentru ca oaio, au declarat jucatorii dinamovisti, ca nu mai sunt probleme cu banii si ca sunt cu plata la zi. la marea 5toaia in schimb, nu sunt. si pentru simplul fapt ca nu apare ca maimuta voastra toata ziua pe post, negoita merita respect
bate dinamo,nu va mai agitati fara rost
salve, flo, mi-am luat si eu bilet, ma mai duc cu 2 stelisti, la tribuna doua sector median, din pacate n-am mai gasit central, asta e si da chiar daca unii rad, ce a facut dinamo e de laudta, faptu ca a impartit bilete prin scoli, asa se catiga copiii, asa ar trebui sa faca si staua si rapid si toate echipele care se respecta! Si ca o pranetza ,apropo de asta tocmai ce am vzt la stirile sportive la pro tv, cum danciu, axente si inca unu au fost la unii meci la scoala cred, si au inceput copiii sa le cante `sunt fericit` , am lesinat de ras, apoi ei credeau ca fac poze cu chipicu chiriches si nu mai stiu cine, lui danciu ii ziceau rusescu :)) a fost funny rau de tot faza:)))
Ala care filma=))
prezenta oilor este obligatorie pe stadion asa o sa vada si ele ce inseamna o galerie adevarata,nu samantari ca din astia gasesti si in divizia "d" asa cum sunt behaitoarele
care-i gigi ca eu am monitor alb-negru? :))
Multumim gsp pentru imaginile surprinse in direct si in reluare.
Alergari usoare,scheme tactice cu reghe si gigi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.