Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
apropo de dica: atzi aflat cat i-a platit lui copos pentru ca sa revina in giulesti, ca doar nu s-o fi intors gratis?
Stai liniştit, o să sară! Stă la parter ! :)).
Pena - vârf meserie, Andrei Ionescu - conducător de joc şi Chipciu - fundaş lateral dreapta ! Ăstea-s găselniţele lu' Mitică...omu-i dus cu capul !
asta de cand a ajuns frate mare fotbalist?...cine il ia, sparge ce? buba?? ca altceva nu vad...
Ce sparge, nea mitica? Caramizi cu capul, poate...
exact! Rusescu are peste 20 numai acest tur de campionat+ meciuri Europene
Este bun, dar are 27 goluri in 136 meciuri jucate pentru Otelul..
"SMECHERUL" DRAGOMIR .......IAR NU SI_A LUAT PASTILELE ...................LA FEL CA CEI DE LA GSP................
Salut,de ce crezi tu ca Pena nu este bun pentru Rapid?Tu ai vazut cum simte mingea si o baga in ate?Problema e alta,nu are Copos bani sa-i de salariu lui Pena,ar fi o super afacere daca ar veni la Rapid,insa acum toti fotbalisti buni din Romania se fereste sa mai vina la acest club,dar sper sa terminam pe 6 cu lotul asta.FRZ Rarid
27 declarati. Dupa cum arata pare "nigerian" sau "ghanez". Posibil sa aiba mai multi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.