Alte știri din fotbal
Are 40 de meciuri în echipa națională și surprinde: „Nu-l cunosc pe Marius Baciu! Dinamo poate să câștige barajul cu FCSB”
0
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
sa vad fotbal si spectacol lucruri care la Rapid lipsesc de prea mult timp. eu pentru asta platesc . sau asa sper an de an. sincer, daca echipa joaca spectaculos, chiar nu ma intereseaza pe ce loc se claseaza. interesant ar fi sa-l intrebi pe corsicanu de ce vine pe stadion. crezi ca pentru Rapid ?
Nu ma refeream la fundasul respectiv...pentru ca nu este roman, dar sa vedem cum se descurca...
Prefer jucatori tineri, din Romania, decat tot felul de jucatori din Brazilia, Portugalia, Serbia, sau de oriunde altundeva.
Tu te duci la stadion pentru RAPID sau pentru Sabau si surdu?
:))))))))))))))))))))))))))
wallace e peste scutaru iar cretu si ciolacu pot fi titulari certi anul asta am urmarit atent liga 2 anul trecut si sunt sigur de asta asa ca nu va mai plangeti rapidul poate face ce-a facut dinamo cu rednic in 2007 13 victorii la rand cu un lot cu tineri ca radu stefan,mendy,ropotan sau refuzati ca munteanu,fabrice fernandes,ze kalanga sau blay de care nu auzise nimeni
Cu lotul asta n-avem cum sa retrogradam! Sper sa jucam si la anul in Liga 1.
este un jucator bun. poate fi a doua rezerva de fundas central la Rapid II. astia nu sunt sanatosi la cap, ma jur. daca vine si Sabau si ne spune ca Surdu alearga mult nu mai calc in viata mea pe la stadion.
Păi tu crezi că scapi de Bratu?
Mereu ati fost..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.