Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Valahul scoate ce e mai rau din om. N-ai cum sa nu-l injuri... Oricum, felicit moderatorii pentru demersul asta, s-o tina tot asa, sa stearga toate clonele. Cine are ceva de zis, sa spuna de pe contul lui. Ajunsese ala de se certa singur intre clonele lui, sa mori de ras si alta nu.
Alooo...da-ti un live text cu meciul lui Dulgheru Unii mai vor sa vorbeasca si despre tenis ...
Sunt sigur ca nu se lasa el asa usor. Dar il asteapta baietii din redactie. Cel putin asa sper.
sper ca de acum inainte sa putem dialoga civilizat,chiar daca nici eu n-am fost in trecut usa de biserica,pe site si sa vorbim numai despre fotbal.cel mai corect ar fi ca acelui individ sa-i fie bannat IP-ul ori de cate ori e nevoie, caci el va mai avea multe incercari de a petrurba traficul pe aici. ___________________ este binevenita o curatenie a site-ului. la toate articolele vedeai doar refularile lui, ale celui cu nick-ul "thumbzilla" sau "davidero".ei nu vorbesc niciodata despre fotbal.oricine am mai injurat,dar ei numai cu asta se ocupau.
valah.eroul.din.umbra.de.la.sevilla? Sau....roman100%valah.aparatorul.dreptatii? sau....crestinpanainmaduvaoaselor? =)))))
doamne ferește = (prezervativ)
Pas cu pas. Oricum ca asta nu e nimeni. Urat, urat rau...chhh.
parcă văd ca în următoarele secunde apare un nou cont, eventual cu un nume patriotic.
Este ca prima calatorie in jurul lumii, sau ca prima emisie a unui post de radio. :))))) dar, sa nu ne bucuram asa repede. probabil nebunu acum isi face 10 conturi si apoi va schimba IP dupa IP pentru a se razbuna :)))))
sunt sigur ca in momentul asta are spume la gura:)) el asta facea toata ziua, n-are alte activitati:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.