Alte știri din fotbal
Dan Șucu, încă 5 milioane de euro la Rapid » Anunțul făcut de club
0
Nu a știut nimeni » Gabi Iancu s-a antrenat la baza FCSB și a semnat cu noua echipă: „Lumea m-a uitat”
0
Jandarmeria a publicat imagini cu incidentele de la Rapid - Dinamo: „Cercetat pentru săvârșirea a două infracțiuni de ultraj”
0
„Eu am dat mesaj să vin la FCSB” » Garita explică revenirea în România: „Dacă nu joc, iau banii și plec”
0
Știri din fotbal internațional
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Da, Bento are două mâini, dar şi un cap cu care se gândeşte. Nevorbind de reflexe.
BAA VOI VORBITI DE TRECUT!!! CUM ATI LUAT TITLURILE SI CUPELE?? CUM ATI INTRAT IN CARTEA RECORDURILOR CU CELE MAI MULTE 11 m IN FAVOAREA ECHIPEI VOASTRE IN 32 MECIURI SI CUM ATI AJUNS SA SCHIMBATI ANTRENORI CARE CALIFICAU ECHIPA IN UCL DOAR PT A NU DEMASCA MISELISMELE CU CARE ATI CASTIGAT ATATEA MECIURI cefura e echipa cu cele mai multe blaturi din romania ati inchis ochii doi ani doar ca sa dispareti din peisaj sa nu mai aveti presiuni de la DNA iar acum ati inceput iar! nu-i nimic ca PDL va disparea de la conducere in scurt timp mizeriilorr
mda,s-a stabilit deja .in birou la mitica!
Maccabi si Legia sunt echipe de laudat cretinule?o echipa maccabi care te bate cu 5-0 si ai curaj sa scoti capu in lume sa comentez?steaua si rapid sunt o rusine in europa!A zis bine baiatu tati dar nu de echipa care trebuia,le-a confundat,noroc cu Vasluluil ce ne mai scoate din rusine
Maccabi si Legia mari echipe ale europei si v-au umilit si alea,tampitilor
Asa ar fi, daca am avea arbitru strain. Dar, cu Craciunescu... totul se stabileste in birou, nu pe teren.
Cine va arbitra in Gruia? Stelistul Deaconu sau stelistul Tudor?!?
nu sunteti favoriti la titlu.CFR campioana..
ba ati ras de noi dar voua va da cfr vreo 5.hai cfr.
iar pregatesc astia un arbitru din Bucuresti la CFR Cluj-Dinamo Bucuresti...stie Badea de ce-si batea gura dupa precedenta etapa..sa le aminteasca Borcea cum controlau "si vantul" la ultimul lor titlu,apoi sa vb Dinu si Badea de trecutul CFR-ului..ca de trecutul lor de japca nu merita nici vorbit .. Hai CFR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.