Alte știri din fotbal
S-a întors oficial în Superliga cu „bagajul” plin: „Am deja jucători pe care vreau să-i aduc”
1
Marius Niculae pariază pe jucătorul lui Dinamo: „Nu și-a spus ultimul cuvânt”
0
CFR Cluj a scăpat de ultima mare problemă! Anunț chiar înainte de derby-ul cu U Cluj
2
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
1
Știri din fotbal internațional
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga » Catalanii se pot distanța la 11 puncte de Real Madrid
0
Mesajul cifrat al lui Cristi Chivu: „Rămân surprins de întrebări. Nu știu dacă o să mai antrenez peste 10 ani”
0
Rădoi, UMILIT la debutul pe banca lui Gaziantep » Înfrângere la scor de neprezentare
19
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Si Rusinea Insolventa se poate verifica . Poate fi gasita in Relegation Group .
bine, dar astea sunt lucruri reale. probate prin acte si prin justitie. intr-adevar e redundant sa le mai mentionezi ca oricum le stie toata lumea...dar macar sunt lucruri reale. aberatiile pe care le spuneti voi sunt niste enormitati concepute de voi, niste paralele intre niste chestii de iti sta mintea in loc. poate ceva cercetatori britanici pot demonstra cum neuronul gigist a ajuns la sabloane gen "rinamovist", "ghiveci", "ciorba de rin" samd. pur si simplu e imposibil de urmarit firul cognitiv logic care sa faca legatura intre Dinamo/dinamovisti si aberatiile astea. singurul lucru bun e cand vezi ca cineva scrie asa ceva stii din start ca e un ratat cu care nu are rost sa intri in discutie.
Daca il dorea cu adevarat, Luminatia sa il cumpara cu banii de cumparaturi de weekend. Las ca sta bine la chefere cu 8 goluri. Vorba aia, boala venerica a dat 15 goluri si era mai mult rezerva.
Si uite asa se da de gol...Pai doctore,jucatorul parca mai avea contract cu voi?Sau nu era valabil?
Inca o umilinta administrata de cfr cluj clonei fc fcsb berceni. Ciobanul se lauda de 6 luni ca il ia pe omrani, ca il stie el pe impresar. Nici macar n-a discutat o data cu jucatorul. Asta e porcaria de club fc fcsb, condamnata la umilinte si batjocura ! :)))))
ai naibii struguri..:)
ai citit atent ce am spus in ultima parte a comentariului?.. care voi ? fcsb are sediul in mogosOAIA ( aici e doua dintr-o lovitura),ciobanul si mm au facut puscarie, adica sunt infractori si puscariasi..
Sah mat pentru amandoua...Omrani o sa joace la doaua capete,unde primeste mai multi bani,acolo va juca!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ca voi aveti mai multi prosti printre voi si multi mai multi care s-au luat dupa altii...oi,Mogosoaia,infractor,puscarias etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.