Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Că n-a avut rezultate instant, cum își imaginează cei săraci cu duhul că se face treaba. Pe principiul de a da un tun, nu de a pune bazele unei organizații solide, cum se face acum la Rapid.
Cat o fi castigat Meme??? Am inteles ca Gigi ii ofera un salariu decent sa raspunda la telefon.
Andrei Şucu approved this message. (His Mom, too)
Dar Rapid arbitreaza campionatul. Se justifica suma aia de bani.
Cred ca doar stafful tehnic are nimim 60.000 euro lunar, din care 1/3 e doar salariul lui Sumi !! tineti cont de salariul urias a lui Sumudica (20.000 euro/NET lunar) + stafful sau, care are neamuri in alcatuire: fiul (analist video), cumnatul (preparator fizic);
Nu cred
aveti rabdare sa se termine campionatul, s-ar putea ca sa nu fie chiar dezastru.
De ce dezastru ?! Titlu stupid. Rapid este cea mai bine organizata echipa din Superliga si are probabil, cea mai puternica Academie si toate astea costa dar au inceput sa se vada si rezultatele !
Când vom avea un play-off doar cu echipe care plătesc toate salarii peste 10-12 milioane de euro, putem discuta și noi în fotbalul care contează. Cât timp la tine în ligă sunt de top unii cu salarii 5 milioane pe an, ești doar o glumă.
Mă mir că GSP nu reamintește în articol și situația "valorii de transfer" a echipelor din PlayOff, situatie stabilită în mod științific si iechidixtant de saitul transfermarkkt.ro (este remarcabil că "scouterii Transfermarkkt pentru România" fac voluntariat, adică muncesc fără a fi plătiți de cineva! Frumos!!!). Ei bine, valoarea Transfermarkkt a Fcsb este mai mare decât cele ale Universității Craiova și CFR Cluj, ADUNATE! Bravo Gigi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.