Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cele două vedete care pot decide barajul Turcia - România
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: atenție la ce pregătesc ultrașii români!
22
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Ori de câte ori a ajuns în CL, echipa asta jucase înainte niște sezoane în Europa League sau Cupa UEFA. Acolo se legase 2-3 sezoane. Să crezi acum că ajungi in Champions, prin calificări, cu o echipă care nu a jucat nici măcar prin Conference League, e de mintea unuia care crede că se poate conduce o echipă din canapea. Să nu mai spun că ajungi acolo și faci 0 puncte, deci nu foarte mulți bani. Prostia de joi, când s-a renunțat la cea mai scurtă cale de a ajunge în Europa League și de a lua niște bani frumoși, din meciuri și promovarea jucătorilor, plus refacerea coeficientului, cred că se va întoarce și-l va pocni peste buzunar pe marele strateg. Nu-mi doresc, dar așa văd eu că se aliniază lucrurile. Când mizezi totul pe o carte, îți iese poate o dată, poate chiar de două ori, te bucuri și mai încerci, dar în final ți-o iei.
eu vad ca,fara chircash am cam luat-o la vale,cu el am castigat toate meciurile si fara el nu mai castigam tot.
Iti spun eu care-i gluma: Dawa. Aia e o gluma. Si Chichiresh, aia e alta gluma. Mai sunt muuuulte alte glume, dar cine se obosește sa le știe numele...?
pai si unde este gluma,cand noi avem probleme in atac,apararea fiind relativ buna. cea mai buna pana etapa trecuta,mai exact. ar trebui sa aiba si o logica sau legatura cu ceva ca sa fie gluma.
Nea Gigi, dar la unghiul asta te-ai gândit, bre: îți aduci Șerif la Matala la corporație? E normal asa? In +, băiatul pare cam nedus la biserică. Ce ai sa te faci, de azi in trei luni? Pardon, două?
Johnny, asta era si gluma, frate :) Timpul pentru o cafea :)
vezi ca asta este atacant. atacul este problema in ultimele meciuri,apararea inaintea de emciul cu otelu a fsot cea mai buna din liga 1.
Corect, Nea Gigi, ai găsit fundașul care îți trebuia. Bun așea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.