Alte știri din fotbal
A venit în direct cu o altă teorie: „Rapid a jucat la egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
0
Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs, după eșecul din derby » Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
eu si cu Saviola semanam, suntem ca un fel de frati. cum sa crezi asa ceva, Lipscani? dupa cum bine vezi avem adunate ceva comentarii. in schimb tu sigur ai clone!
Sunt nickuri care vorbesc de la sine ...bandoleros, divide et impera, etc,,,
Bine am inteles . Il banui pe bando si mai sunt citiva .
Valy, avand in vedere ca ai 83 de anisori si ca esti plecat de cateva decenii prin spania, te iert! era fii tare! fi tare scriu doar rapidistii!:)) dar repet, ai circumstante atenunante! stiu ca tu ai incredere in mine, sentimentul este reciproc, abuelo! :)))
Tavi, fi tare, te sustin ! :)))))))
sunt aproape sigur ca boieru zice de multe ori la misto ca eu sunt bandoleras sau altii, sa fie clar c bando e in italia, tu esti austriac, impe e neamt iar eu cu romania!:)) ma rog, daca unii cred ca eu am alte conturi n-au incotro, personal cred ca am demonstrat ca-s un om onest , deja suntem ca un grup de amici, sau de cunostiinte ne cam cunoastem unii pe altii, nu vd de ce as minti, iar cand a fost cazul sa fiu mai acid sau rautacios am fost de pe contul asta, asa ca nu vad logica, insa fiecare e liber sa creada ce vrea.
Ai dreptate , am vorbit la telefon ! Nici eu nu intru cu clone !
ce dubii ai boiere? eu nu folosesc alte conturi, crede-ma. Nu-s un om care isi ascunde identitatea! daca am ceva de spus o spun de pe contul meu, fara ocolisuri, nu ma folosesc de chestii puerile, deci clonarea contulurilor nu face parte din activitatile mele, te asigur.Plus ca un om cre si-ar ascunde indentiatea nu si-ar mai da numarul de telefon pe aici cum am facut-o eu, intreaba-l pe cristi bianco ca a vb cu mine la tel, sau pe badea dorian chiar si pe terminator, deci te-as ruga frumos:acuza-ma de orice dar nu de faptul ca folosesc alte conturi,
Ba ? Tu esti un ulranationalist . De multe ori traiesc cu impresia ca scrii de la vadim din buda ..))
Eu banui ca badea va accepta sa preia negoita si actiunile lui savulescu dar cu conditia sa plateasca negoita 80% din datoriile care au mai ramas . Banui ca in timp Badea se va retrage de tot si Negoita va ramine Patron . Nu stiu daca e bine sau rau .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.