Alte știri din fotbal
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Fără precedent! Becali anunță „cutremurul”: NU se va mai prezenta FCSB la ultimele două meciuri?!
22
Ianis Zicu a făcut show la conferința de presă: „Cei din camera VAR ar trebui suspendați 20-25 de etape”
1
Lui Daniel Pancu i s-a făcut rău după Farul - CFR Cluj: „Aceste lucruri i-au afectat starea de sănătate”
2
Știri din fotbal internațional
Ce notă i-au dat italienii lui Cristi Chivu, după Inter - Genoa: „Nu era clar că se va întâmpla asta”
0
Inter pune pansamentul peste rana din Liga Campionilor cu echipa lui Dan Șucu » Succes cu Genoa și 13 puncte avans față de AC Milan
0
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
1
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Ayatollahul Khamenei este mort. Israelul are o fotografie cu cadavrul lui. ...
Libertatea
nu mai vorbiti prostii aduceti-va aminte in ultimele etape din sezonul trecut ma refer la ultimele meciuri pt tatu incepuse sa-si revina a avut cateva asisturi si cateva jocuri bune si veti vedea ca si rocha va revenii in forta pentru ca amandoi au calitati rusescu nu va lipsii din primul 11 reghe stie mai bine ce are de facut asa ca CIOCUL MIC SI JOC DE GLEZNE
Ce a facut Reghe azi , a avut scaun ... ? Ca nu am vazut stirea asta azi ...nu v-ati saturat sa dati numai stiri despre FC Stana ?
Gigi, iti dedicam melodia: CAI VERZI PE PERETI, ca oricum asta visezi, zi de zi.
'ai de plua mea... si pe RUSESCU unde-l lasi, ba ciobane??? nu vezi ca omul asta face toata treaba. Steaua = Rusescu in momentul de fata si tie iti arde de Rocha si de Tatu... mortii lor de unde-au mai venit si astia la noi.
interesant, cu ce cantar va aparea Rocha maine pe 7 la intrunirea echipei...asta in sezonul competitional pune kg pe el, dar in vacanta mai mult ca sigur...
Da, întradevăt, Jiji Becalic visează și oile zburând prin camera lui înainte de culcare !
Ce te poti astepta de la o persoana care astazi spune un lucru si maine zice " am glumit " sau isi schimba radical parerea . Ma indoiesc totusi ca golgheterul echipei si al campionatului va fi rezerva lui Tatu sau Rocha .
Gigi gandeste ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.