Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Cine o fi venit cu ideea asta de a juca cu stadionul gol ori nu are minte, ori nu are nici o tangenta cu sportul sau cu finantele. Nu pedepsesti numai galeriile, ci si pe restul spectatorilor platitori. Plus oamenii de ordine, stewarzii, cei ce rup bilete, matura, vand sucuri, alune sau tricouri. Am vazut meciul in care Keseru a marcat 6 goluri (fara nici un spectator) si am simtit ca in loc de a asista la un rar eveniment sportiv, am vizionat o mare porcarie. In America sau Canada nu cred ca asa o decizie a existat vreodata. Fug nu numai spectatorii, ci si sponsorii. Cine beneficiaza?
Iar fara spectatori??? Atat de incapabili sunteti incat nu gasiti o solutie viabila? Pentru cine se joaca fotbal, pentru scaune de plastic? Si de la TV daca te uiti e urat de tot fara spectatori
Cocalar infect probabil ai 15 ani si idolul tau e sumudica asa ca nu ma mai obosesc cu tine...
Penalule, tu ala numesti "valoare"? Si exact, ai dreptate nici pe "jumate" nu ar avea asa ceva ce sa caute la RAPID. A mai rupt si picioarele altor tineri degeaba, de ti.g.an disperat ce era.
Tu vorbesti t.ig.ane?! Vrei sa iti dau link'ul de pe youtube care a facut Romania de ras in Champions League cu ti.ganul din ghencea care scuipa printre gard ca obsedatul de satana?!? Mama voastra de t.ig.ani opariti, ati sarit gardul la comunisti dupa 1989. In timpul Revolutiei nu se vedea nici urma de ti.g.an sa isi ceara libertatea, dar dupa ce sa stins tot ...hopa toata ti.g.animea a rasarit ca ciupercile... Ne.n.orocitilor ..nu aveti dreptul de a fi pe teritoriul Romaniei dar apoi de a avea un Pasaport.
zece mii amenda pentru rapid! le-au facut praf bugetul!!
Nimic nou contra RAPIDULUI! Made in comunism, numai ca acum sunt niste corcituri de comunisto-ti.g.ani.
Valoarea*Comentariul tău...
Taran oparit, cand o sa existe la rapid un jucator care sa fie macar pe jumate de valoare lui Marius Lacatus? Logic, e o intrebare retorica, niciodata nu o sa aveti asa ceva!!!
E cont facut de un hater care incearca sa arate ca sunt stelisti analfabeti, din fericire pt noi, gasim hateri analfabeti la rivale in toata splendoare lor, nu din astia fabricati, e de ajuns sa urmarim forumul cand Steaua castiga si apar ca ciupercile dupa ploaie cu stangaciile lor gramaticale pure, nefabricate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.