Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
janelu> cred ca e mult mai simplu, nu se iau rezultatele directe dintre rapid si Vaslui? nu sunt asa de pus la punct cu statisticile, dar cred ca la rezultat direct e in avantaj Vasluiul
Scuze am gresit refac clasamentul: Rapid 9p 7-5 Vaslui 9p 5-4 Brasov 8p 4-5 Steaua 5p 4-6
wa..sparge craiova ji se duce direct :)) ..diseara la emci bhaaa ...tot roasu la cinci sa fie la stadion :))
vasluiul si steaua se duc iar timisoara ia campionatul doar dak ii da pct astfel unirea il castiga ;) FORZA VASLUI
Situatia devine dupa calculele mele: Brasov 9p Rapid 9p Vaslui 8p Steaua 3p De aici nu mai stiu cum se calculeaza: Ori golaverjul ori meciurile directe dintre Rapid si Brasov.
O situatie interesanta se va intampla daca Brasov bate,Steaua pierde, Rapid face egal, Vaslui face egal.Toate echipele vor face 55 de puncte. In aceasta situatie se va face un clasament intre cele 4 echipe iar cea de pe primul loc v-a merge in Europa League.
In mod normal, daca se joaca totul pe teren, sansele cele mai mari le au craiova si rapid. Ca stelist, recunosc ca mi-ar place mai degraba alt scenariu: Steaua sa faca macar un egal cu Unirea, Brasovul sa bata pe Poli Timisoara si Poli Iasi sa ia un punct Rapidului. La Craiova-Vaslui nu am preferinte :). Dar repet, cu conditia sa fie toate meciurile jucate pe bune
In mod normal, daca se joaca totul pe teren, sansele cele mai mari le au craiova si rapid. Ca stelist, recunosc ca mi-ar place mai degraba alt scenariu: Steaua sa faca macar un egal cu Unirea, Brasovul sa bata pe Poli Timisoara si Poli Iasi sa ia un punct Rapidului. La Craiova-Vaslui nu am preferinte :). Dar repet, cu conditia sa fie toate meciurile jucate pe bune
la spital!
ce m-as rade daca se califica brasovul oricum Hai Vasluiu!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.